Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Lead.Network - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Programy Partnerskie oraz Programy Afiliacyjne (/Forum-Programy-Partnerskie-oraz-Programy-Afiliacyjne-354)
+--- Dział: Lead.Network (/Forum-Lead-Network-393)
+--- Wątek: Lead.Network - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce (/Temat-Lead-Network-Najlepsze-Programy-Partnerskie-w-Polsce-93563)



RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Leaders - 28-04-2015 12:30

Od wczoraj lub przedwczoraj.


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Toskan - 28-04-2015 12:39

Od przedwczoraj jest, a jak u was z konwersja na tym programie? Bo spotkalem sie z kilkoma 'komentarzami' 'u mnie nie dziala' ?


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Leaders - 28-04-2015 13:01

Przecież ten napis nie wpływa na to, że coś nie działa Big Grin CR jest wyższe o 0.17% (z 2.11% na 2.28% biorąc dane z 2 dni ostatnich i 2 wcześniejszych, gdy komunikatu nie było). Niedużo wzrosło, ale nie spadło - napis przecież pokazuje oświadczenie, że działanie jest legalne, więc na pogorszenie CR wpływać nie może, wręcz wpływa na plus na wiarygodność.

Zarobki spadły właściwie tylko tym, którzy podszywali się pod osoby trzecie na YouTube - ale to nie wynik tego komunikatu, a faktu, że pojawiło się na YouTube video ostrzegawcze przed tymi youtubowymi podszywaczami Smile


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - adios123 - 28-04-2015 13:24

Ach ten Gimper :v
Nie da zarobić tak samo jak Adbuster.


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Leaders - 28-04-2015 13:29

Hehe Smile Edytowaliśmy nieco ten komunikat, znaleźliśmy chyba złoty środek.


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Pablitos23 - 28-04-2015 14:19

Witam, mam pytanie. Czy wypłata na konto bankowe (PKO BP), która została zlecona 2 dni temu, zostanie zrealizowana przed 1 maja? Smile




Pozdrawiam.


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Leaders - 28-04-2015 15:12

Możemy wysłać, napisz na GG do Karcza lub tutaj swój login Smile


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Dan!el - 28-04-2015 15:13

Chcę dodać posta w grupie i wyskakuje mi takie coś http://scr.hu/615t/yygwo, jak to obejść? Angry


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Goldes - 28-04-2015 15:16

(28-04-2015 15:13)Dan!el napisał(a):  Chcę dodać posta w grupie i wyskakuje mi takie coś http://scr.hu/615t/yygwo, jak to obejść? Angry

Wszędzie tym spamujesz..... próbowałeś xurl.pl? Działa na 100% przynajmniej u mnie działa. Jeśli przez xurl.pl nie przejdzie to nie będzie wina linku.


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Dan!el - 28-04-2015 15:17

Nie przechodzi przez xurl.pl. Piszę wszędzie gdzie mogę uzyskać odpowiedź bo nikt nie odpowiada.