Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Lead.Network - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Programy Partnerskie oraz Programy Afiliacyjne (/Forum-Programy-Partnerskie-oraz-Programy-Afiliacyjne-354)
+--- Dział: Lead.Network (/Forum-Lead-Network-393)
+--- Wątek: Lead.Network - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce (/Temat-Lead-Network-Najlepsze-Programy-Partnerskie-w-Polsce-93563)



RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - uploadmaster - 20-04-2015 23:01

Karczu zablokujcie mi w trybie natychmiastowym konto, skradziono mi lapka dzisiaj wszystkie hasla tam mam, a pass do maila juz nieaktywny !! Blokuje wszedzie gdzie sie da dostep !!!!

Napisalem PW


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Twister92 - 21-04-2015 14:57

Co się dziś dzieje? Nawet po TOP'ce widzę, że wcięło wszystkich. Jakaś awaria?


Edit://Z obserwacji TOP'ki wynika, że w przeciągu 30 min Panu #1 doszło 50zł, a reszcie okrąglutkie 0.

Edit#2

Matko Polko. Gdy typ wysyła SMS i dostaje kod to po wpisaniu go(tak, poprawnie) wyskakuje komunikat "Wpisz poprawny kod". No to pięknie. A ja się dziwię, że od 14:00 żadnego leada. 2h promowania psu w d...
P.S Jak to miło, że nikt dwie godziny od problemu o tym nie wspomniał, bo tak lubimy tracić swój czas i pieniądze. Dobrze, że przynajmniej panu z #1 leci dyszka za dyszką cały czas. Smile


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - DzejkobPL - 21-04-2015 15:47

Puściłem trochę trafficu i dupa. Coś jest na rzeczy. Xpokerface

[Obrazek: iOf74dX.png]


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Twister92 - 21-04-2015 16:01

Nie coś, tylko nie da się zapisać do usługi Premium.

Wejdź na program, wyślij SMS i zobacz, że wpisując kod, który Ci przyjdzie, system odrzuci obdarowując Cię komunikatem, że wpisujesz niepoprawny kod. Smile


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - DzejkobPL - 21-04-2015 16:03

Po wpisaniu nawet losowego kodu strona się sypie. Jerk


[Obrazek: BEmbgch.png]


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Twister92 - 21-04-2015 16:05

A skubany Top#1 lead za lead'em. Big Grin


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - DzejkobPL - 21-04-2015 16:06

Pewnie korzysta z programu, który się nie wiesza. Idea Big Grin


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - FreeZzz - 21-04-2015 16:21

Rzeczywiście, słabo w topce ale u mnie konwerjsa 6,7% ale tylko 1 lead ;_

Karczu pisałem do Ciebie o wypłatę na GG i nadal czeka już kilka dni Wink


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Leaders - 21-04-2015 16:44

Dziś migrowaliśmy na API v2 w CashBillu i mieliśmy przepięcie usług na nowy system Smile Jest kilka zaległości na niektórych programach (tym zajmie się wieczorem Programista), reszta cały czas działała w porządku. Teraz już wszystko liczy i dodaje od razu.

Śmiało można promować!




RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - matek697 - 21-04-2015 18:11

też miałem przestój w naliczaniu, aż zmieniłem serwis Angry
Ale już wróciłem i leci jak zawsze Huh