Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Lead.Network - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Programy Partnerskie oraz Programy Afiliacyjne (/Forum-Programy-Partnerskie-oraz-Programy-Afiliacyjne-354)
+--- Dział: Lead.Network (/Forum-Lead-Network-393)
+--- Wątek: Lead.Network - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce (/Temat-Lead-Network-Najlepsze-Programy-Partnerskie-w-Polsce-93563)



RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - notentego - 09-04-2015 13:30

Najlepszy skracacz to własny skracacz (jak nie masz warunków to polecam ulinks), a program działa jak każdy inny chyba że pytania nie rozumiem.


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - DzejkobPL - 09-04-2015 22:13

Szybka wiadomość na GG do Karcza i wypłata już zrealizowana. Tylko HC Big Grin


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - rasiak221 - 09-04-2015 22:53

Poprosiłem o wypłatę i zrealizowana, dzięki Karczu! 100% Pozytyw!
edit: Jeszcze macie konto w bzwbk Big Grin Bosko Big Grin


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - matek697 - 09-04-2015 23:46

Czy w takim razie panie @[Karcz-Provider] dałoby radę moją wypłatkę z rana wysłać tak żebym miał na weekend? Inwestycje kosztują Smile


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - patulsky1337 - 10-04-2015 04:54

Dzisiaj wypróbuje HotCash bo od pewnego czasu chce dać tej stronie jeszcze jedną szansę ( niestety pierwsze podejście do tego serwisu w lutym skończyło się dość słabą dniówką 19.50 zł) i szukam drugiego serwisu do zarabiania więc czemu nie?

Będę testował program Fejs podglądacz super konwersja, piątek to idealny dzień na to, wieczorem zdam relacje Big Grin


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - matek697 - 10-04-2015 08:13

Jak podglądacz to polecam v5 mi lepiej konwertuje niż v1


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - benga0 - 10-04-2015 09:48

Zleciłem wypłatę 7 czy mogłaby dziś wyjść ? Potrzebuję kaski dlna poniedziałek


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - matek697 - 10-04-2015 14:56

Niestety w moim przypadku milczenie ze strony Karcza w związku z szybszą wypłatą.

Ale zarabiam dalej nie ma co stać w miejscu Smile


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Kurus92 - 10-04-2015 18:38

Wytłumaczy mi ktoś może jak dodać URL playera w formacie mp4 do tych streamów? Sad


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - DzejkobPL - 10-04-2015 18:53

Filmik wrzucasz na swoj serwer, nastepnie podajesz link na hc.