Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Lead.Network - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Programy Partnerskie oraz Programy Afiliacyjne (/Forum-Programy-Partnerskie-oraz-Programy-Afiliacyjne-354)
+--- Dział: Lead.Network (/Forum-Lead-Network-393)
+--- Wątek: Lead.Network - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce (/Temat-Lead-Network-Najlepsze-Programy-Partnerskie-w-Polsce-93563)



RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - broofie - 07-04-2015 20:33

Zalezy od grupy odbiorcow. Takimi uniwersalnymi programi sa Lokalizator, Doladowanie i FB Szpieg.

@[Karcz-Provider] Moj nick na HC to fewer. Wczoraj jak i dzisiaj promowalem program PSC strikte pod rynek globalny. 900uv nie przynioslo zadnych leadow. Mozecie sprawdzic ten "bladLol"?


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Leaders - 07-04-2015 21:32

Przekazane do programisty aby sprawdził czy wszystko jest ok Smile


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - elbowndg - 07-04-2015 21:35

@[Karcz-Provider] odpowiesz mi jakoś na pw Wink?
Bo właśnie przez 90 UV wpadły mi 4x 10zł z premium a wtedy na 550 UV nie wpadło nic z subów, eweidentnie coś nei zagrało u was...

@edit
kolejne 2 czyli już 6x10zł, tyle że mój target już spaliłem w dużej czesci przez te 550UV i 0 leadów. Eh.

@edit2
8x 10zł


Coś mi się wydaje że przez jakiś błąd straciłem sporą ilość pieniędzy Smile


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Leaders - 07-04-2015 22:50

Przekazaliśmy programiście by sprawdził działanie subów. Podaj jeszcze który konkretnie program promujesz Smile


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - elbowndg - 07-04-2015 23:05

Pisałem Ci już na PW także napisze jeszcze raz, bo nei chce tu pisać co promuje.
a tak poza tematem to własnie 11 lead wpadł bez promocji na premium sms Smile
Musicie sprawdzic koniecznie te suby


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Leaders - 08-04-2015 00:11

Sprawdzimy na pewno Smile Jutro prawdopodobnie programista powinien mieć już nowy sprzęt (obecny mu padł od intensywnej pracy nad nowościami i usprawnieniami Big Grin), także przeanalizujemy wszystko na pewno.


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - elbowndg - 08-04-2015 00:41

super, w takim razie czekamy na jakieś info Wink


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - adam064732 - 08-04-2015 16:22

Ten program Videoway jest u mnie jakiś zbugowany ^^
Do 1-2H po stworzeniu nowego filmu gdy wejdę w link i klikam "play"
to leci np: te 30 sekund filmu z cda czyli tyle ile ustawiłem.
Po kilkunastu godzinach, wyskakuje od razu "wyślij sms", działa poprawnie
dopiero gdy włączę stronę cda.


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Leaders - 08-04-2015 18:49

Zgłosiłem już programiście. Rozmyślamy już jak najkorzystniej rozwiązać aspekt video...


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - dijaexd - 08-04-2015 20:30

Znacie jakis dobry skracacz moze ?

dziala program iphone6