Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Lead.Network - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Programy Partnerskie oraz Programy Afiliacyjne (/Forum-Programy-Partnerskie-oraz-Programy-Afiliacyjne-354)
+--- Dział: Lead.Network (/Forum-Lead-Network-393)
+--- Wątek: Lead.Network - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce (/Temat-Lead-Network-Najlepsze-Programy-Partnerskie-w-Polsce-93563)



RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Leaders - 06-04-2015 19:22

(06-04-2015 16:59)fusek napisał(a):  fajnie konwertuja leady z zagranicySmile szkoda ze nie widac jaki dokladnie film - tak jak jest to w pl ofertachSmile
Postaramy się poprawić Smile

(06-04-2015 17:56)bartheez napisał(a):  witam serdecznie,

chciałem zacząć promocje CPC, lecz niestety nie zlicza żadnych kliknięć

Prosze o sprawdzenie Smile
Proszę o podesłanie konkretniejszych informacji. Login, adres strony. Może być na PW lub najlepiej GG, najlepiej jutro po południu Smile


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Better_Faster - 06-04-2015 22:21

Cześć.

Czemu jeżeli ustawiłem program na 10zł to nie przyszedł mi lead za 10zł tylko za 2,5?
Mowa tu o zagranicznym leadzie

Pozdrawiam


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Liromir - 06-04-2015 22:23

(06-04-2015 22:21)Better_Faster napisał(a):  Cześć.

Czemu jeżeli ustawiłem program na 10zł to nie przyszedł mi lead za 10zł tylko za 2,5?
Mowa tu o zagranicznym leadzie

Pozdrawiam

że Karcz ma do was cierpliwość Undecided


jak wejdzie 'zagraniczniak' to wyświetlą mu się oferty CPA, nie bramka SMS.

A jak to w CPA, każda oferta ma inną stawkę, nie zależne to jest od Karcza.


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - matek697 - 06-04-2015 23:52

Dokładnie, mi wpadł UK za 2.48 tylko Tongue


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Better_Faster - 07-04-2015 00:22

Jestem świadomy tego, że osoba zza granicy ma oferty CPA tylko dziwią mnie niskie kwoty leadów bo wpadają mi tylko i wyłącznie po 1,50-2,50zł.
Działa to na zasadzie subskrypcji czy jak?


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Leaders - 07-04-2015 00:43

Tak niskie stawki z reguły wiążą się z brakiem kosztów dla osoby robiącej leada.

Dla zagranicy są też leady za 30-40 PLN, a nawet więcej Smile


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - elbowndg - 07-04-2015 09:11

Ludzie mi piszą że nie działa, że wyświetla im się że mają uzupełnić poprawnie dane po wpisaniu kodu ktory przyszedl. Leadów zero, nie wiem czy to pech czy nie ale target był zdecydowanie dobry i wejść UU sporo a leadów nic. Tak z ciekawosci zapytam czy inni mieli wczoraj jakieś problemy bo u mnie wyszlo to tak:
[Obrazek: sx28z9.jpg]


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - broofie - 07-04-2015 10:34

U mnie podobnie o ile nie gorzej. 400 UV wczoraj + dzisiejsze 300 i zadnego leada z zagranicy. Z Polski normalnie cos tam wpadlo.


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - elbowndg - 07-04-2015 10:38

Dziwne bo gdy podmieniłem linki na ten sam target z mniej zachecajacym programem w serwisie konkurencyjnym i na 500UV miałem 13 leadów wiec coś tu nei gra chyba. Ale cóż po prostu nie bede promował hotcash bo dla mnei to bez sensu Smile


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - gutek126p - 07-04-2015 12:34

(07-04-2015 09:11)elbowndg napisał(a):  Ludzie mi piszą że nie działa, że wyświetla im się że mają uzupełnić poprawnie dane po wpisaniu kodu ktory przyszedl. Leadów zero, nie wiem czy to pech czy nie ale target był zdecydowanie dobry i wejść UU sporo a leadów nic. Tak z ciekawosci zapytam czy inni mieli wczoraj jakieś problemy bo u mnie wyszlo to tak:
[Obrazek: sx28z9.jpg]

co jest z hotcash u mnie podobnie dziś 0 ledów a wyświetleń w chu... Undecided
Awaria czy co ? jak będzie po problemie dajcie znać chwilowo pasuje przenieść się do innego serwisu facepalm