Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Lead.Network - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Programy Partnerskie oraz Programy Afiliacyjne (/Forum-Programy-Partnerskie-oraz-Programy-Afiliacyjne-354)
+--- Dział: Lead.Network (/Forum-Lead-Network-393)
+--- Wątek: Lead.Network - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce (/Temat-Lead-Network-Najlepsze-Programy-Partnerskie-w-Polsce-93563)



RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - dawid327 - 01-04-2015 22:11

(01-04-2015 19:58)Karcz-Provider napisał(a):  
(01-04-2015 16:19)Armin Van Buuren napisał(a):  rozumiem, pytam bo zlecałem wczoraj nad ranem i jeszcze wisi
Podaj swój login, poślemy dziś Smile

(01-04-2015 17:07)dawid327 napisał(a):  Kurde ja mam problem z uv otóż spamuje i mam 0 wejść , wczoraj sprawdziłem na innym serwisie , i spamowałem tym samym w tych samych miejscach o podobnej godzinie i było około 50-100 wejść wtf ? Na penwno wszystko jest ok ? Bo nie jestem w stanie uwierzyć że nie ma ani jednego wejścia w linkXpokerface
Na pewno dobrze wkleiłeś swojego refa tam gdzie promowałeś? Wink

Tak wszystko dobrze wkleiłem Wink wniosek jest jeden gówno a nie nisza impreza
Pospamowałem troszkę na inny temat i ludzie wchodzą
[Obrazek: zeropng_wenpsxn.png]

Szkoda tylko że żaden lead nie wpadł smutny

To co się dzieje jest nie pojęte mam 9.5 zł na koncie i żeby dobić do wypłaty potrzebuję 5 leadów za 9.5zł od tygodnia próbuję i nic , totalnie nic ani jednego leada xD . A jakimś totalnym lamusem nie jestem bo od kąd pojawiły się suby to z 200-300zł udało się zarobić Big Grin to jest straszne że teraz nic nie idzie


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Twister92 - 01-04-2015 22:19

Spróbuj podziałać na niższej stawce. Smile


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Mauorycy - 01-04-2015 22:29

Cytat:A jakimś totalnym lamusem nie jestem bo od kąd pojawiły się suby to z 200-300zł udało się zarobić Big Grin to jest straszne że teraz nic nie idzie

Skoro przez kilka lat zarobiłeś 2-3 stówki to się nie dziw, że nic nie "wpada" Big Grin


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - dawid327 - 01-04-2015 23:36

(01-04-2015 22:29)Mauorycy napisał(a):  
Cytat:A jakimś totalnym lamusem nie jestem bo od kąd pojawiły się suby to z 200-300zł udało się zarobić Big Grin to jest straszne że teraz nic nie idzie

Skoro przez kilka lat zarobiłeś 2-3 stówki to się nie dziw, że nic nie "wpada" Big Grin

źle mnie zrozumiałeś Big Grin , nie jest tak że cały czas przez 2-3 lata działam w subach Big Grin
Kiedyś było fireice popracowałem tam tydzień dwa trochę zarobiłem przestałem , później pojawił się nowy serwis i to samo . W HC ostatni lead wpadł w listopadzie 2014 i dopiero teraz do tego wracam


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Sznurek11 - 02-04-2015 12:14

Dawid327, daj spokój... nie bądź śmieszny. Da się zarobić na hc i to ładnie, wystarczy choćby spojrzeć na topkę Wink
Wypłata od 50zł... no cóż takie są wymogi, to by było nienormalne gdyby hc wypłacało od 10zł hajs beka


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - dawid327 - 02-04-2015 12:31

Sznurek11 wiem , że da się zarobić , nigdzie nie napisałem że się nie da Wink na topki nie patrzę bo to nie ta liga Big Grin . U mnie problemem jest nisza , nie mogę znaleźć żadnej dochodowej Angry . Nie mam zamiaru rezygnować bo wiem że jak regularnie będę pracować to w końcu coś wpadnie dziś walczę od samego rana (10:00) xd i mam już 160 views a wczoraj przez cały dzień miałem 50 także jest progres co do wchodzenia w linki , teraz trzeba tylko czekać aż wpadnie pierwszy lead impreza


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - grubyst - 02-04-2015 13:13

Ile pieniądze idą na konto PP? czekam juz 5dni i cisza Tongue


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Twister92 - 02-04-2015 15:53

Co się dzisiaj dzieje? Leady lecą jak krew z nosa. Jakieś awarie po Waszej stronie/Operatorów? Bo słabo to wygląda.


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Leaders - 02-04-2015 16:01

Ogólna CR dziś to 2.54% i 0.17 EPC czyli bardzo przyzwoicie. Możemy podać jeszcze statystyki dla poszczególnych programów ale bez rozróżnienia na poszczególne stawki.


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - bartek9330 - 02-04-2015 16:11

(02-04-2015 16:01)Karcz-Provider napisał(a):  Ogólna CR dziś to 2.54% i 0.17 EPC czyli bardzo przyzwoicie. Możemy podać jeszcze statystyki dla poszczególnych programów ale bez rozróżnienia na poszczególne stawki.

A właśnie miałem dziś płakać o CR, które rano miałem bardzo słabe, ale po 16 w godzinę wpadło kilka leadów więc się trochę wyrównało Big Grin