Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Lead.Network - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Programy Partnerskie oraz Programy Afiliacyjne (/Forum-Programy-Partnerskie-oraz-Programy-Afiliacyjne-354)
+--- Dział: Lead.Network (/Forum-Lead-Network-393)
+--- Wątek: Lead.Network - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce (/Temat-Lead-Network-Najlepsze-Programy-Partnerskie-w-Polsce-93563)



RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - tymbanan - 18-01-2015 16:41

Które programy CPL można używać nie tylko pod Polskę?


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Leaders - 18-01-2015 18:35

Pliki, video, streamy oraz uwaga: Fejs Podglądacz v4 Wink


Docelowo myślę, że większość będzie globalna.


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - sylwu - 19-01-2015 17:49

Karczu da się coś zrobić z limitem plików dla progamu PobierzPlik.net ?? Potrzebuję upnąć plik ok 40MB.
Rozumiem że obecnie wszystkie stawki to są SMS Premium?


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Leaders - 19-01-2015 22:52

Limit zwiększony do 50 MB Smile

Tak, SMS Premium - w przypadku programów z plikami są one tam od dłuższego czasu, bowiem od samego początku znacznie lepiej konwertowały one od subów.


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Weeder - 19-01-2015 23:03

Fejs podglądacz globalny to super sprawa. Narazie muszę przyznać że hotcash pozytywie zaskakuje Big Grin


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Krashai - 20-01-2015 11:14

Witam, jak działa tutaj ta stawka. Spójrzcie:
[Obrazek: 8cjugd.jpg]

Wszystkie stawki mają jedną gwiazdkę czyli są sms premium ale po wejściu w stawkę 3,50zł piszę w stopce że oferta jest subskrypcją :
[Obrazek: g5adov.jpg]

W tym wszystkim dziwne jest to że i tak po kliknięciu "pobierz" wyskakuje oferta sms premium :
[Obrazek: ai3hzk.jpg]


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - ddww - 20-01-2015 12:45

Wyczyść ciasteczka ew. spróbuj na innej przeglądarce

[Obrazek: Przechwytywanie.png]


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Krashai - 20-01-2015 13:05

(20-01-2015 12:45)ddww napisał(a):  Wyczyść ciasteczka ew. spróbuj na innej przeglądarce

[Obrazek: Przechwytywanie.png]

Po wyczyszczeniu mam to samo co miałem Wink


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - 4Colors - 20-01-2015 13:12

Heh, mam przerwę od subów/premium sms. Za to 2 moich refów się obudziło Big Grin
[Obrazek: LrvU8KQ.png]

Ps: Jeśli któryś z nich to czyta, może się na Pw odezwać Tongue


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Squnek - 20-01-2015 14:45

Podglądacz v4 tłumaczony jest tylko na angielski czy może na inne języki też ? Jak myślicie w jakim kraju warto najlepiej go promować ?