Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Lead.Network - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Programy Partnerskie oraz Programy Afiliacyjne (/Forum-Programy-Partnerskie-oraz-Programy-Afiliacyjne-354)
+--- Dział: Lead.Network (/Forum-Lead-Network-393)
+--- Wątek: Lead.Network - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce (/Temat-Lead-Network-Najlepsze-Programy-Partnerskie-w-Polsce-93563)



RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - matuss2 - 21-11-2014 09:58

Za każdym razem gdy ktoś zdobędzie lead'a to Hotcash jest dostępny na 1 sek. na GG Smile trochę wkurzające są powiadomienia Tongue


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Shadiss - 21-11-2014 23:50

Kiedy nowy mirror z video ?


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Leaders - 22-11-2014 00:48

Jest już pocięty, także jeśli nic programiście nie wypadnie w weekend, to właśnie w ten weekend Smile


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - rafixbejbe - 22-11-2014 01:19

czy bedzie iframe playera na strone? :>


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - filmsonline - 22-11-2014 17:05

Jak u Was wyglądają zarobki i skuteczność? Ja po testach zrezygnowałem bo w Eforsa.pl zarabia się zdecydowanie więcej!! Ktoś mnie zachęci? Nie spamuje, dużo zarabiam z PP różnymi metodami marketingowymi oraz własnymi stronami. Wykorzystuje kilka PP z eforsa.pl oraz oczywiście ich różne modele płatności.


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - piotrekprorok - 22-11-2014 17:08

(22-11-2014 17:05)filmsonline napisał(a):  Jak u Was wyglądają zarobki i skuteczność? Ja po testach zrezygnowałem bo w Eforsa.pl zarabia się zdecydowanie więcej!! Ktoś mnie zachęci? Nie spamuje, dużo zarabiam z PP różnymi metodami marketingowymi oraz własnymi stronami. Wykorzystuje kilka PP z eforsa.pl oraz oczywiście ich różne modele płatności.

Teraz będziesz cały czas pisał to samo w każdym temacie innym niż eforsa?


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - 4Colors - 22-11-2014 17:08

(22-11-2014 17:05)filmsonline napisał(a):  Jak u Was wyglądają zarobki i skuteczność? Ja po testach zrezygnowałem bo w Eforsa.pl zarabia się zdecydowanie więcej!! Ktoś mnie zachęci? Nie spamuje, dużo zarabiam z PP różnymi metodami marketingowymi oraz własnymi stronami. Wykorzystuje kilka PP z eforsa.pl oraz oczywiście ich różne modele płatności.

Wszytko fajnie, ale musisz spamować wszędzie jaka to eforsa jest cudowna? Opisałeś 3 razy to samo w tematach firesuba. Chłopie daj spokój i nie nabijaj postów...


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Leaders - 22-11-2014 17:24

(22-11-2014 17:05)filmsonline napisał(a):  Jak u Was wyglądają zarobki i skuteczność? Ja po testach zrezygnowałem bo w Eforsa.pl zarabia się zdecydowanie więcej!! Ktoś mnie zachęci? Nie spamuje, dużo zarabiam z PP różnymi metodami marketingowymi oraz własnymi stronami. Wykorzystuje kilka PP z eforsa.pl oraz oczywiście ich różne modele płatności.

eForsa jest taka świetna... jak akurat się im zdarzy, że działa Wink Tak nędznej kryptoreklamy dawno nie widziałem, zaspamuj o niej jeszcze w tematach o buxach to już na pewno nikt się nie zorientuje, że to próba nędznego marketingu, którą tylko szkodzisz temu serwisowi.

Z ciekawości... Podaj mi swój login na HotCash Smile Jestem ciekaw, czy w ogóle masz u nas konto i miałeś chciaż jedno wejście na nasze PP w ramach swoich "testów". Jeśli na ten post nie odpowiesz, ośmieszysz tylko siebie i eforsę do końca.

Pozdrawiam.


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - broofie - 22-11-2014 17:29

Osmieszy eforse? Smieszny jestes... na pewno jakis random z dziesiecioma postami wplynie negatywnie na jeden z najlepszych serwisow Sub SMS.


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Leaders - 22-11-2014 17:35

Jeśli jest jednym z najlepszych, to próby takich dziecinnych zagrań nie są im potrzebne Smile Bowiem najlepsi nie muszą się posuwać do takich widocznych jak na tacy zagrań, bo ich on tym ośmiesza - choć może nie mają z tym nic wspólnego. Przynajmniej mnie i jak widać kilka innych osób też to bawi, że koleś bawi się w Misjonarza i to w taki sposób. Przyznasz, że nie pomaga im tym na pewno, a poważnie to nie wygląda, jak spamuje tym każdy temat konkurencji Wink