Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Lead.Network - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Programy Partnerskie oraz Programy Afiliacyjne (/Forum-Programy-Partnerskie-oraz-Programy-Afiliacyjne-354)
+--- Dział: Lead.Network (/Forum-Lead-Network-393)
+--- Wątek: Lead.Network - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce (/Temat-Lead-Network-Najlepsze-Programy-Partnerskie-w-Polsce-93563)



RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - roko1992 - 13-11-2014 07:48

1bardziej przyciąga oko :-) a i moglibyście zmienić też live stream :-)


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Noozer - 13-11-2014 08:14

Można prosić o podwyższenie stawki na subach Wink ?


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - dawid327 - 13-11-2014 11:24

Według mnie nr 1 zdecydowanie , wszystkie jasne motywy , z białym tłem od razu kojarzą mi się z płatnymi odtwarzaczami. Dobrze by było jakbyście zrobili coś podobnego do jakiegoś darmowego odtwarzacza i to samo ze streamem , barwy, ułożenie i styl podobne np do twitch.tv i będzie rewelacyjne Smile


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Ciastek - 13-11-2014 18:00

Macie zamiar zrobić coś z tymi serwerami? Bo to co ostatnio się dzieje to tragedia... stron muli aż się odechciewa na nią wchodzić.


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Leaders - 13-11-2014 22:28

Mówisz na pewno o HotCash a nie konkurencji? Big Grin

Bowiem nie wykryliśmy ostatnio żadnych problemów.


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Koja - 13-11-2014 22:49

(13-11-2014 22:28)Karcz-Provider napisał(a):  Mówisz na pewno o HotCash a nie konkurencji? Big Grin

Bowiem nie wykryliśmy ostatnio żadnych problemów.

Są jakieś zawiechy od dzisiaj. Kiedy klikam coś na stronie to dopiero po 5/6 sekundach mnie przenosi, a czasami nawet ponad 10. Jak dla mnie to nie przeszkadza, bo i tak na stronie bierze się tylko linki do promocji, ale warto Was o tym poinformować.


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Squnek - 14-11-2014 00:50

(13-11-2014 22:49)Koja napisał(a):  
(13-11-2014 22:28)Karcz-Provider napisał(a):  Mówisz na pewno o HotCash a nie konkurencji? Big Grin

Bowiem nie wykryliśmy ostatnio żadnych problemów.

Są jakieś zawiechy od dzisiaj. Kiedy klikam coś na stronie to dopiero po 5/6 sekundach mnie przenosi, a czasami nawet ponad 10. Jak dla mnie to nie przeszkadza, bo i tak na stronie bierze się tylko linki do promocji, ale warto Was o tym poinformować.

To są raczej jakieś zabezpieczenia przed atakami Smile jest to od dawna Smile faktycznie wkurzające ale ważne że programy dobrze chodzą Smile


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Ciastek - 14-11-2014 16:16

(13-11-2014 22:28)Karcz-Provider napisał(a):  Mówisz na pewno o HotCash a nie konkurencji? Big Grin

Bowiem nie wykryliśmy ostatnio żadnych problemów.

Tak mowa o HotCash. Nie wiem jak u innych ale ja muszę czekać ~10s zanim przeniesie mnie w jakąkolwiek zakładkę. Strasznie jest to denerwujące.


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Shadiss - 14-11-2014 17:51

Na kiedy planowany jest nowy program z video ?


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Shadow271 - 14-11-2014 20:17

Witam,
dziś dostałem leada o wartości 2,36zł
A miałem przez jakiś czas stawkę 1,50, a potem zmieniłem na 3,50 i po około 45 minutach dostałem tego leada. Skąd taka wartość? Skoro miałem stawki 1,5 i 3,5 to powinien chyba mieć jedną z nich.

Shadow271