Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Lead.Network - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Programy Partnerskie oraz Programy Afiliacyjne (/Forum-Programy-Partnerskie-oraz-Programy-Afiliacyjne-354)
+--- Dział: Lead.Network (/Forum-Lead-Network-393)
+--- Wątek: Lead.Network - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce (/Temat-Lead-Network-Najlepsze-Programy-Partnerskie-w-Polsce-93563)



RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Vertired - 20-10-2014 19:57

Karcz a czy legalne jest umieszczanie plików do downloadu niby że to formularz kontaktowy na portalu w dziale praca? Widziałem kiedyś parę ogłoszeń i dlatego pytam czy to jest legalne i zgodne z prawem Smile


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - ZexKox - 20-10-2014 20:05

Dobra już sobie poradziłem, zapomniałem dodać biblioteki jQuery Wink

PS. A tak po za tym to macie niedomknięty znacznik <script> w linku z biblioteką jQuery.


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Karczu - 20-10-2014 20:09

(20-10-2014 19:57)Vertired napisał(a):  Karcz a czy legalne jest umieszczanie plików do downloadu niby że to formularz kontaktowy na portalu w dziale praca? Widziałem kiedyś parę ogłoszeń i dlatego pytam czy to jest legalne i zgodne z prawem Smile

Nie jestem prawnikiem więc Ci nie odpowiem. Natomiast nie napisałeś tutaj podstawowej rzeczy - czy ten ktoś umieszcza w pliku swoje prawdziwe ogłoszenie czy jakiegoś fejka. To dość istotne chyba w Twoim pytaniu... Smile


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Vertired - 20-10-2014 20:13

To był akurat fejk. Na jednej stronie widziałem ogłoszenie, wysłałem CV kiedyś jako autoresponder dostałem plik do ściągnięcia, niby formularz kontaktowy i dlatego pytam o to właśnie Smile Powiedzmy że to fejk bez wgrywania pliku na serwer Smile


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Leaders - 20-10-2014 21:42

Bez wgrania pliku na serwer nie da się utworzyć linku do promocji naszego programu plików Smile


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Vertired - 20-10-2014 22:46

Wiem wiem ale właśnie kiedyś naciąłem się na takie ogłoszenie a wiem że w firesubie czy freebizie nie ma opcji wgrania pliku Smile


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Mariush1 - 21-10-2014 07:32

Error 522


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Dereeris - 21-10-2014 12:58

(20-10-2014 22:46)Vertired napisał(a):  Wiem wiem ale właśnie kiedyś naciąłem się na takie ogłoszenie a wiem że w firesubie czy freebizie nie ma opcji wgrania pliku Smile

Na moje oko jeśli po podaniu swojego numeru i wpisaniu kodu dostaje się formularz i ogłoszenie o prace jest prawdziwe to nie jest to nielegalne ale tak jak Karczu nie jestem prawnikiem więc to tylko gdybanie :3

@edit
Aha no i ten ktoś raczej musi być wcześniej uprzedzony o tym, że to kosztuje Tongue


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - Branzolek - 21-10-2014 13:00

Kurczę panowie proponujcie program bo karczu wyszedł z inicjatywą Smile
Coś mega by się przydało. Coś świeżego tak jak by to miało zapoczatkować nową ere programów. Wiecie o czym mówie? tak jak by sposób swieżo co wszedł na rynek Smile


RE: HotCash.pl v2 - Najlepsze Programy Partnerskie w Polsce - patulsky1337 - 21-10-2014 13:10

Jestem nowym użytkownikiem na tej stronie, ktoś mnie może wprowadzi/wytłumaczy jak zacząć tu zarabiać?

Nigdy wcześniej nie zarabiałem na tego typu stron a kolega mi polecił, że ładny hajs można tutaj zarobić tylko jestem trochę zagubiony w całej tej stronie.