Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[BonRabat.pl] - Nowy PP - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: eForsa (/Forum-eForsa-383)
+---- Wątek: [BonRabat.pl] - Nowy PP (/Temat-BonRabat-pl-Nowy-PP-93536)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: [BonRabat.pl] - Nowy PP - .::Nicko::. - 31-01-2015 23:46

Ponad dzień czekać na akceptacje ..


RE: [BonRabat.pl] - Nowy PP - loonatyk1 - 01-02-2015 10:55

jeśli zniknęły wszystkie moje programy z bonrabat to czy nadal działają z nich odnowienia ?


RE: [BonRabat.pl] - Nowy PP - emix - 02-02-2015 13:12

Ja czekam juz 3 dzień , w piatek napisałem również email do eforsy - 0 odzewu. Czy jakas inne konkurencyjna strona prowadzi program z bonami/rabatami ?


RE: [BonRabat.pl] - Nowy PP - .::Nicko::. - 02-02-2015 18:08

4/5 dni czekania i nadal nic. Pisałem już o akceptację bonrabat brak odzewu..


RE: [BonRabat.pl] - Nowy PP - danny129 - 03-02-2015 00:12

U mnie jest to samo, a z tego programu miałem największe zarobki ;/


RE: [BonRabat.pl] - Nowy PP - eforsa - 03-02-2015 14:37

Witamy, zgodnie z przekazywanymi informacjami BonRabat został na chwilę obecną wyłączony z powodu licznych nadużyć partnerów.
Nie mamy na to wpływu i niestety w tej formie musieliśmy zakończyć tą usługę z powodu partnerów, którzy nie przejmowali się znakami towarowymi, zastrzeżonymi nazwami marek czy też wprowadzaniem w błąd użytkownika.

Przygotujemy inną usługę w miejsce BonRabat ale w formie takiej, aby wyeliminować te nadużycia partnerów.

Pozdrawiamy serdecznie.


RE: [BonRabat.pl] - Nowy PP - .::Nicko::. - 03-02-2015 14:54

@[eforsa] a co z odnowieniami z bonrabat?


RE: [BonRabat.pl] - Nowy PP - eforsa - 04-02-2015 11:34

(03-02-2015 14:54).::Nicko::. napisał(a):  @[eforsa] a co z odnowieniami z bonrabat?

System został tak skonstruowany, że wyłączenie serwisu PP nie ma żadnego wpływu na otrzymywane odnowienia. Użytkownicy zapisani na subskrypcję generują odnowienia aż do momentu wypisania się z subskrypcji.

Pozdrawiamy serdecznie.


RE: [BonRabat.pl] - Nowy PP - Dissecting Room - 04-02-2015 14:33

Zamiast bawić się w zmiane wyglądów programów to lepiej zajmijcie się tym aby programy wczytywały się szybciej Angry


RE: [BonRabat.pl] - Nowy PP - BossSH - 18-03-2015 10:51

(03-02-2015 14:37)eforsa napisał(a):  Witamy, zgodnie z przekazywanymi informacjami BonRabat został na chwilę obecną wyłączony z powodu licznych nadużyć partnerów.
Nie mamy na to wpływu i niestety w tej formie musieliśmy zakończyć tą usługę z powodu partnerów, którzy nie przejmowali się znakami towarowymi, zastrzeżonymi nazwami marek czy też wprowadzaniem w błąd użytkownika.

Przygotujemy inną usługę w miejsce BonRabat ale w formie takiej, aby wyeliminować te nadużycia partnerów.

Pozdrawiamy serdecznie.

1. Jak wchodził program to w pierwszym poście było jasno napisane o gospodarowaniu dowolnej niszy, znane marki produkty itp to ludzie promowali, było jasno napisane że to strona Landing Page i osoba dostaje dostęp do jakiś usług więc gdzie to wprowadzenie w błąd?

2. A gotowe programy które zachęcają do wygrania konsoli tabletów też używają znaków a przecież to nie producent to organizuje więc też znaki powinny być zakazane jak to jest?