Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Boty na fb - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Boty i Programy (/Forum-Boty-i-Programy-357)
+--- Wątek: Boty na fb (/Temat-Boty-na-fb-93528)



Boty na fb - Kuba123 - 02-07-2014 15:26

Siemka. Jestem tu nowy i szukam bota, który dodaje od razu dużą liczbe znajomych. Szukałem troszkę na forum i parę znalazłem jednak żaden u mnie nie działa :/ Macie może coś aktualnego?


RE: Boty na fb - lobodzinskii - 02-07-2014 15:35

lepszy będzie skrypt
Kod:
var inputs = document.getElementsByClassName('_42ft _4jy0 FriendRequestAdd addButton _4jy3 _517h');  
for(var i=0; i<inputs.length;i++) {  
    inputs[i].click();  
}

Wejdź na jakiś fanpage, następnie w jakiś post i kliknij na osoby, które to lubią. Wciśnij na klawiaturze CTRL+SHIFT+K (Jeśli używasz Mozilli), F12 (Jeśli używasz Chrome) i wklej ten skrypt > ENTER.

Sposób ryzykowny, bo albo zablokują Ci możliwość zapraszania albo weryfikacja tel/zdj.


RE: Boty na fb - m4t0sh - 02-07-2014 15:53

(02-07-2014 15:35)lobodzinskii napisał(a):  lepszy będzie skrypt
Kod:
var inputs = document.getElementsByClassName('_42ft _4jy0 FriendRequestAdd addButton _4jy3 _517h');  
for(var i=0; i<inputs.length;i++) {  
    inputs[i].click();  
}

Wejdź na jakiś fanpage, następnie w jakiś post i kliknij na osoby, które to lubią. Wciśnij na klawiaturze CTRL+SHIFT+K (Jeśli używasz Mozilli), F12 (Jeśli używasz Chrome) i wklej ten skrypt > ENTER.

Sposób ryzykowny, bo albo zablokują Ci możliwość zapraszania albo weryfikacja tel/zdj.

tez tego próbowałem i ban szybciutko wleciał :/


RE: Boty na fb - Kuba123 - 02-07-2014 16:16

Ale do ilu osób jest ban? Jak będzie np. 100-200 osób to ban będzie czy raczej nie??


RE: Boty na fb - wojtas99 - 02-07-2014 16:17

dałem na 300 i dostaęł mwweyfikacje telefoniczn a i moge dlaej zapraszać


RE: Boty na fb - Kuba123 - 02-07-2014 17:51

Działa Big Grin Posłało prawie 600 Zapro. (przez pomyłkę) ale żadnego bana od godziny nie ma Wink


RE: Boty na fb - Pawel Szamotulski - 02-07-2014 22:17

Ja bym z tym uważał. Do małych kont ok. Ale jak ktoś ma jakieś z stażem to nie za bardzo.


RE: Boty na fb - eljotg - 22-07-2014 19:54

ten skrypt działa tylko za pierwszym razem.. za drugim już są problemy
a weryfikacje dostajecie dlatego że skrypt do tego wszystkie wysyła zaproszenia (kilka-kilkanaście osób) a gdy kilka osób odrzuci zaproszenie to spotykacie się z weryfikacją