Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[PPA] Dziennik pracy (real content). - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [PPA] Dziennik pracy (real content). (/Temat-PPA-Dziennik-pracy-real-content-93525)

Strony: 1 2 3


[PPA] Dziennik pracy (real content). - BeCREATI7E - 02-07-2014 14:38

Cześć wszystkim! Jest to chyba mój pierwszy post na forum, lecz obserwuję je regularnie już od ponad 6-ciu miesięcy Wink. Na początku powiem, że mam 18 lat i jeszcze się uczę (liceum). Interesuję się programowaniem już 5 lat (object pascal - delphi), zajmuje się grafiką rastrową - głównie działam na platformie Photoshop (plakaty, wizytówki, loga, papier firmowy itd.). Od pewnego czasu (z 2 lata) w głowie przewija mi się codziennie wizja pasywnego zarobku. W sumie jestem jeszcze na utrzymaniu rodziców, lecz jest taki moment w życiu, kiedy człowieka to (przepraszam za użycie wulgaryzmu) wkur**a. Postanowiłem więc zarabiać na grafice - nie były to jakieś pokaźne sumy, lecz naprawdę wiele się nauczyłem. Później uznałem, że zdobyte umiejętności (programowanie oraz grafika) mogę troszkę inaczej wykorzystać. Padło na subskrypcje SMS. Było to nawet fajne, bo w tydzień zarobiłem +300 zł. Oczywiście gdy powiedziałem rodzicom co robie itp. (był to fake content) to stwierdzili, że jest to z pewnością nie legalne, a co najmniej nie etyczne i nie tak mnie wychowywali. Hmmm... Właśnie wtedy upadła moja wizja zarobków na fake content. Zacząłem kombinować i wymyślać jakieś legalne nisze, lecz miałem pusto w głowie - jak przychodził jakiś pomysł to w jakiś sposób był nie moralny. No i po kilku miesiącach szukania i myślenia wpadłem na naprawdę genialny pomysł. Postanowiłem, że zbuduje na tym biznes i będzie to związane z PPA. Uznałem, że dziennik na tym forum doda mi motywacji i pomoże uwierzyć w siebie nie jednemu użytkownikowi ^^.

Plan na dziś/jutro:

- Wykupić hosting i domenę.
- Stworzyć logo.
- Skonfigurować blog'a do stanu, gdzie będę jedynie dodawał nisze.
- Wybrać serwis PPA, z którego będę korzystał.

Dziennik będę aktualizował codziennie, z uwzględnieniem co zrobiłem, a czego nie Wink.



RE: [PPA] Dziennik pracy (real content). - create - 02-07-2014 15:38

PowodzeniaSmile Co do serwisu polecam FireCash, szybkie wyplaty (na zawolanie jesli potrzebujesz w szybkim tempie), bardzo wysokie stawki i oczywiscie polski i bardzo kulturalny support dostepny poprzez GG Smile


RE: [PPA] Dziennik pracy (real content). - BeCREATI7E - 02-07-2014 15:45

@create
Dzięki ;>. Oczywiście, że na mojej liście do rozważenia znajduje się FireCash^^.


RE: [PPA] Dziennik pracy (real content). - zozols1 - 02-07-2014 15:49

Powodzenia, będę tu zaglądał.


RE: [PPA] Dziennik pracy (real content). - cord - 02-07-2014 16:05

firecash/cpagrip


RE: [PPA] Dziennik pracy (real content). - Danny - 02-07-2014 16:08

Również polecam FireCash Smile


RE: [PPA] Dziennik pracy (real content). - BeCREATI7E - 02-07-2014 16:21

Widzę, że całkiem sporo z was poleca mi FC...

Wśród serwisów zarobkowych PPA, które rozważę znajduje się:

- FireCash
- ShareBay
- AstroCash
- EliteMonetize

Piszcie co o nich sądzicie i który z nich jest na prawdę warty uwagi Wink. Prosiłbym o nie ograniczania się do pisania odpowiedzi typu "FireCash" bez uzasadnienia. Pozdrawiam.


RE: [PPA] Dziennik pracy (real content). - Klin - 02-07-2014 16:45

Only WhiteHat ? Bierz CPAlead.

Ogromny + za promocję real content


RE: [PPA] Dziennik pracy (real content). - BeCREATI7E - 02-07-2014 16:55

@Klin
Dzięki Wink. Jakoś WH wydaje mi się najbardziej rozsądnym wyborem ;>. Przynajmniej mnie sumienie nie będzie gryzło ;P.


RE: [PPA] Dziennik pracy (real content). - Zarobiony_Koles - 02-07-2014 16:56

Real Connect nieźle. Obserwuję, powodzenia oraz kokosów życzę. Mam parę pytań:
- Co ty sądziłeś o subskrypcjach, że robisz źle?
- Pokażesz mi swoje kilka prac? Ciekawość Smile