Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wakacyjny dziennik :> - Wersja do druku

+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Wakacyjny dziennik :> (/Temat-Wakacyjny-dziennik-93517)

Strony: 1 2

Wakacyjny dziennik :> - SHB - 02-07-2014 12:24

Witam, mam 17 lat i chyba jak każdy chce się wzbogacić Wink

Zaczynamy !

Inwestycja 20zł w bukmachera, gram już coś koło roku (mógłbym wpłacić 100-200zł, ale chce pokazać że od 20zł też można)

Twarde zasady, max 2 zdarzenia na ako, 5-10% stawki (chodzi o pokazanie że można zarobić, i w razie 2-3 loose nie przegrać całego kapitału)

RE: Wakacyjny dziennik :> - Kenzema - 02-07-2014 13:00

Powodzenia Smile Obstawiłeś "najmniej pewne" mecze. Sam chcę obstawić awans Kolumbii i Francji, więc zobaczymy kto będzie miał nosa. W jakim buku grasz? Smile

RE: Wakacyjny dziennik :> - SHB - 02-07-2014 13:11

że niby francja wygra z niemcami? HAHAHAHAHAHAHAHA

betclick

@1.77 stawka 2zł
Inter Turku - TPS
Remis - zwrot : Inter Turku (Kurs: 1,22)

HJK Helsinki - Lahti
Wynik meczu : HJK Helsinki (Kurs: 1,45)

-2

RE: Wakacyjny dziennik :> - Kenzema - 02-07-2014 14:46

(02-07-2014 13:11)SHB napisał(a):  że niby francja wygra z niemcami? HAHAHAHAHAHAHAHA

A co Algieria prawie ich nie wyrzuciła? To jest mundial, zobacz co robi Kostaryka. Według mnie Francja gra bardzo mądrze w obronie, a to połowa sukcesu w takim meczu.. a nie powiesz mi że Valbuena, Griezmann czy Benzema nie potrafią grać ofensywnie. To będzie otwarty mecz i awans również będzie sprawą otwartą. Przynajmniej to moje zdanie Smile

Życzę wygranej Wink

RE: Wakacyjny dziennik :> - comanche - 02-07-2014 15:33

Brazylia wejdzie pewnie, bo jak mozna zauwazyc pomagaja im szczegolnie sedziowie, choc ja obstawie remis w regulaminowym czasie gry i sercem bede za KolumbiaSmile

A co do Francja - Niemcy to sprawa awansu otwarta moim zdaniem, rowniez pokusilbym sie o remis w regulaminowym czasie gry. Mozna zauwazyc jak wszyscy poza faza grupowa graja ostroznie, co mecz niemalze dogrywka.