Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak zarobić na blogu? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarządzanie stronami Internetowymi (/Forum-Zarzadzanie-stronami-Internetowymi-358)
+--- Dział: Bloger, Blogspot i inne blogi (/Forum-Bloger-Blogspot-i-inne-blogi-361)
+--- Wątek: Jak zarobić na blogu? (/Temat-Jak-zarobic-na-blogu-93506)

Strony: 1 2


Jak zarobić na blogu? - dondoonsie - 01-07-2014 21:54

Witam. Mam bloga na blogspocie.

Mam około 200-300 unikalnych wyświetleń dziennie.

Jak zarobić na tym blogu chociaż troszkę forsy.

Mam reklamę adkontekst ale gówno tam zarobie kilka zł miesięcznie.

Co polecacie?


RE: Jak zarobić na blogu? - abelabel2 - 01-07-2014 22:00

Polecamy zainwestować w reklamę i pozycjonowanie.

Jeżeli wstawisz adsense na bloga, to po roku starczy ci na opłacenie serwera + domeny, oraz na koszulkę po przecenie -80%, niestety.
Oczywiście aby na tyle wyciągnąć trzeba wiedzieć gdzie te reklamy umieścić, a mam przeczucie że nie wiesz.

Generalnie:
1. Adsense
2-99. nic
100. Adkontekst i te inne, wszędzie to samo (10-20gr. klik).


RE: Jak zarobić na blogu? - dondoonsie - 01-07-2014 22:07

Miałem adsense dawno temu ale mi pobanowali konta

Warto spróbować założyć nowe?

Czyli co według ciebie usunąć tego bloga wpisdu?


RE: Jak zarobić na blogu? - Jaro070 - 01-07-2014 22:09

Trochę mało masz wyświetleń. Spróbuj umieścić reklamy z PP Skąpca albo Ceneo. Można z nich wyciągnąć parę groszy miesięcznie.


RE: Jak zarobić na blogu? - abelabel2 - 01-07-2014 22:13

Nie, z Google nie wygrasz. Chociaz jeżeli mi nie wierzysz to możesz spróbować, ale wtedy sie przekonasz ze mialem racje Big Grin

Najlepszą opcja dla ciebie to wędrówki po forach SEO, zarabianie, developrzy, reklama itp. i umieszczanie ofert o sprzedaży reklamy. Przy 200uu w adsense mialbys 1zl/dzien, a tak mozesz sprzedac za 3zl/dzień.

Chociaz to zależy od tematyki.
Mimo wszystko powiem szczerze - skończ z tym co robisz teraz, przemysl to, usuń blogspota, kup domene, serwer, zainstaluj jakis cms i dopiero wtedy.


RE: Jak zarobić na blogu? - dondoonsie - 02-07-2014 12:14

(01-07-2014 22:09)Jaro070 napisał(a):  Trochę mało masz wyświetleń. Spróbuj umieścić reklamy z PP Skąpca albo Ceneo. Można z nich wyciągnąć parę groszy miesięcznie.

Dzięki za radę. Zarejestrowałem się w programie partnerskim Skąpca. Sprawdzimy to ;D


RE: Jak zarobić na blogu? - abelabel2 - 02-07-2014 12:22

(01-07-2014 22:09)Jaro070 napisał(a):  parę groszy miesięcznie.

- słowo klucz. Dosłownie.


RE: Jak zarobić na blogu? - SayTHX - 15-07-2014 18:51

Jeżeli tworzysz wartościowe treści to może sami czytelnicy chętnie docenią Twoją pracę?

Wypróbuj saythx.to - to unikatowy system który umożliwia postawienie wirtulanego piwka dla twórcy a w rzeczywistosći przekazania na jego rzecz niewielkiej darowizny.

Wszystko szybko i sprawnie.


RE: Jak zarobić na blogu? - GoodLecki - 15-07-2014 19:43

Te serwisy są opłacalne tylko dla stron które maja naprawdę duży ruch , nie warto przy takim trafficu se smiecić nimi bloga. Przy małym ruchu pozostaje skupić się na relacjach bezposrednich z tymi co masz, wyłapiesz choćby jedną czyli osiągniesz skutecznosć około 0,25% i już możesz zarobić więcej jak z tych reklam, może nawet dużo więcej moim zdaniem Smile


RE: Jak zarobić na blogu? - Bombelek126p - 15-07-2014 22:44

sproboj seopilot