Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Przepisuj.pl - Zarabiaj na przepisywaniu tekstów reklamowych - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Przepisuj.pl - Zarabiaj na przepisywaniu tekstów reklamowych (/Temat-Przepisuj-pl-Zarabiaj-na-przepisywaniu-tekstow-reklamowych-93497)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23


RE: Przepisuj.pl - Zarabiaj na przepisywaniu tekstów reklamowych - ismeriun - 14-07-2014 13:02

No i mamy pierwsze problemy techniczne; rezygnują z PayPala, co mi osobiście jest bardzo nie na rękę, tym bardziej, że miałam dzisiaj robić wypłatę...


RE: Przepisuj.pl - Zarabiaj na przepisywaniu tekstów reklamowych - krispol89 - 14-07-2014 13:44

Pisałem do nich. Mają sprzeczkę z PayPalem bo cały czas nie mogą wysłać wypłat (Komunikat: Niestety, nie możemy teraz wysłać tej płatności.)
Też spotkałem się z takim problemem i też mnie to wnerwiało więc się im nie dziwię, że mają wyje**ne na PayPala. Możliwe, że wypłaty będą realizowane na Payza lub Skrilla.. Chyba, że coś wymyślą innego.

EDIT:
Jest też opcja, że będzie PM. Będą robić ankietę gdzie będzie można wybrać sposób płatności.


RE: Przepisuj.pl - Zarabiaj na przepisywaniu tekstów reklamowych - ismeriun - 14-07-2014 15:15

oo ta ankieta to świetny pomysł; bo inna opcja w moim przypadku niż Payza nie wchodzi w grę


RE: Przepisuj.pl - Zarabiaj na przepisywaniu tekstów reklamowych - chladek317 - 14-07-2014 15:40

Cytat:Pisałem do nich. Mają sprzeczkę z PayPalem bo cały czas nie mogą wysłać wypłat (Komunikat: Niestety, nie możemy teraz wysłać tej płatności.)
Też spotkałem się z takim problemem i też mnie to wnerwiało więc się im nie dziwię, że mają wyje**ne na PayPala. Możliwe, że wypłaty będą realizowane na Payza lub Skrilla.. Chyba, że coś wymyślą innego.

EDIT:
Jest też opcja, że będzie PM. Będą robić ankietę gdzie będzie można wybrać sposób płatności.
To jest problem nowych kont, które przyjmują płatności i próbują je wysyłać. Na moim fake kontach też tak miałem i zazwyczaj wystarczyło poczekać 24-48h od otrzymania pieniędzy, aby móc wysłać na główne konto.


RE: Przepisuj.pl - Zarabiaj na przepisywaniu tekstów reklamowych - ktostaki1444 - 14-07-2014 19:46

Co jaki czas się pojawiają nowe reklamy do przepisywania?


RE: Przepisuj.pl - Zarabiaj na przepisywaniu tekstów reklamowych - matig20 - 14-07-2014 19:47

najlelepiej by było odrazu na polskie konto Smile


RE: Przepisuj.pl - Zarabiaj na przepisywaniu tekstów reklamowych - ismeriun - 14-07-2014 20:01

mi napisali, że będą starać się utrzymać wypłaty na Paypala; ale mogli by również zrobić przelew bezpośrednio na konto


RE: Przepisuj.pl - Zarabiaj na przepisywaniu tekstów reklamowych - averegen - 15-07-2014 09:15

Ja mam taki przyciemniony ekran na stronie i nie moge nic zrobic

wystarczylo wylaczyc adblock xD
w ciągu 15 dni wypłacono 15zl? Hahahha


RE: Przepisuj.pl - Zarabiaj na przepisywaniu tekstów reklamowych - morawcik - 15-07-2014 10:14

Też nie macie dzisiaj żadnych reklam?


RE: Przepisuj.pl - Zarabiaj na przepisywaniu tekstów reklamowych - ismeriun - 15-07-2014 10:19

niestety tak