Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Przepisuj.pl - Zarabiaj na przepisywaniu tekstów reklamowych - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Przepisuj.pl - Zarabiaj na przepisywaniu tekstów reklamowych (/Temat-Przepisuj-pl-Zarabiaj-na-przepisywaniu-tekstow-reklamowych-93497)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23


RE: Przepisuj.pl - Zarabiaj na przepisywaniu tekstów reklamowych - JanekBack - 14-08-2014 13:42

Same sponsorowane dwa dni juz ! SZLAG !


RE: Przepisuj.pl - Zarabiaj na przepisywaniu tekstów reklamowych - ismeriun - 15-08-2014 06:34

każdy chce, admini też, ale to już lekka przesada


RE: Przepisuj.pl - Zarabiaj na przepisywaniu tekstów reklamowych - matig20 - 15-08-2014 07:04

chyba ten serwis umiera Tongue


RE: Przepisuj.pl - Zarabiaj na przepisywaniu tekstów reklamowych - Hubsson - 15-08-2014 08:50

czekam już od tygodnia na wypłatę -.-


RE: Przepisuj.pl - Zarabiaj na przepisywaniu tekstów reklamowych - krispol89 - 15-08-2014 15:01

Wypłaty już ruszyły Smile Mieli jakieś problemy techniczne znów z PayPalem, ale już ok i poszły kolejne payout'y.
Ja tam się nie rzucam, że niema kreacji zwykłych na razie. Skoro były wcześniej to pewnie wrócą. Ilość tych reklam i kasa z nich jest zależna od ilości reklamodawców. Im więcej chętnych na zakup reklamy = tym więcej kreacji do przepisania. Krótka piłka Smile


RE: Przepisuj.pl - Zarabiaj na przepisywaniu tekstów reklamowych - naicob - 16-08-2014 14:37

Od dzisiaj teksty w kreacjach krótkich i sponsorowanych są automatycznie uzupełnione. Jak na razie program idzie w dobrą stronę.


RE: Przepisuj.pl - Zarabiaj na przepisywaniu tekstów reklamowych - ketiow - 16-08-2014 20:18

Kurde może mi się prąd zwróci Smile


RE: Przepisuj.pl - Zarabiaj na przepisywaniu tekstów reklamowych - Sylciakx - 17-08-2014 17:45

a jak zdobyć jakieś inne kreacje żeby szybciej szło to 'zarabianie' ?


RE: Przepisuj.pl - Zarabiaj na przepisywaniu tekstów reklamowych - ZbysiuK - 17-08-2014 20:03

A ja prosze o oddanie 3.33 złoty.
Zakupiłem reklamę, była przez 5 minut i znikła.
Może i to nie fortuna ale chodzi o sam fakt, napisałem wiadomosc nie odpisali na drugi dzien tak samo.

Ten serwis upada.
To było wiadome po ruszeniu Smile
W 2 lub 3 miesiace nazbierać 3.7k użytkowników z czego 150 jest aktywnych ? Śmieszne.
Nie ma w ogóle reklam, poczekajcie jeszcze miesiąc Smile


RE: Przepisuj.pl - Zarabiaj na przepisywaniu tekstów reklamowych - MaciekZKS - 18-08-2014 01:17

Zarobiłem az zlotowke,ale tylko dzieki pewnemu trickowi, ktorym moge sie podzielic na PW. Generalnie pomysl strony ok, wykonanie gorsze. Upadnie predzej czy pozniej Sad