Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wysłanie pieniędzy z fake konta na inne konto paypal - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Systemy Płatności Internetowych (/Forum-Systemy-Platnosci-Internetowych-206)
+---- Dział: PayPal (/Forum-PayPal-335)
+---- Wątek: Wysłanie pieniędzy z fake konta na inne konto paypal (/Temat-Wyslanie-pieniedzy-z-fake-konta-na-inne-konto-paypal-93430)



Wysłanie pieniędzy z fake konta na inne konto paypal - mediewista - 30-06-2014 19:04

Czy da się wysłać kasę bo trochę dałem ciała i nie chciałem podawać prawdziwych danych.
Konto nie jest zweryfikowane a przy próbie wysłanie chcą żeby podać kartę kredytową albo debetową. Da się to jakoś ominąć? Szkoda stracić tych paru złociszy.


RE: Wysłanie pieniędzy z fake konta na inne konto paypal - lobodzinskii - 30-06-2014 19:07

Zaloguj się z innego komputera/lokalizacji na konto z którego chcesz wysłać i wyślij na to drugie.


RE: Wysłanie pieniędzy z fake konta na inne konto paypal - Majka - 30-06-2014 19:11

Weryfikacja Ci zaraz wyskoczy. Masz problem.


RE: Wysłanie pieniędzy z fake konta na inne konto paypal - poduszka12 - 01-07-2014 09:21

Daj "Wyślij pieniądze przez internet", wpisz kwotę i adres e-mail potem "Płacę za towary lub usługi".
Koło 20 zazwyczaj działa, nie wiem czy to ma coś wspólnego z porą. Smile


RE: Wysłanie pieniędzy z fake konta na inne konto paypal - marcel_kk - 01-07-2014 09:59

Jeżeli osoba któa Ci wysłała wieksza kwote jest zaufana,
to zrób do niej zwrot i poproś o wysłanie na to drugie konto.


RE: Wysłanie pieniędzy z fake konta na inne konto paypal - ziel20 - 01-07-2014 12:34

wydaje mi się ze nie bez powodu nie chciał podawac prawdziwych danych, a na dodatek nowo założone konto zeby dac tego posta Undecided


RE: Wysłanie pieniędzy z fake konta na inne konto paypal - bolo9797 - 01-07-2014 13:28

Pozostaje jedynie zwrot gotowki Smile


RE: Wysłanie pieniędzy z fake konta na inne konto paypal - Qwik - 01-07-2014 13:30

Zweryfikuj karta pre-paid albo vcc