Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Doładowania 10% taniej, realizacja do 3 min, paypal - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Doładowania 10% taniej, realizacja do 3 min, paypal (/Temat-Doladowania-10-taniej-realizacja-do-3-min-paypal-93426)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


Odp: Doładowania 10% taniej, realizacja do 3 min, paypal - Damkofr - 30-07-2014 23:15

Jakbys mial PSC tez takie tanie to bys niezly zbyt mial. Sam bym pare wzial;d

Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2


RE: Doładowania 10% taniej, realizacja do 3 min, paypal - Zły_Szeląg - 30-07-2014 23:22

W sierpniu wchodzą u nas startery Smile Już parę osób pisało mi o PSC, ale trudno dostać w dobrej, hurtowej cenie Smile


RE: Doładowania 10% taniej, realizacja do 3 min, paypal - Melex - 02-08-2014 09:48

Polecam, szybki zakup.


RE: Doładowania 10% taniej, realizacja do 3 min, paypal - Zły_Szeląg - 05-08-2014 12:21

Cieszy mnie, że rośnie liczba zadowolonych klientów Smile Zapraszam kolejnych. W sierpniu planujemy dołożyć do sklepu możliwość zakupu starterów Big Grin


RE: Doładowania 10% taniej, realizacja do 3 min, paypal - majeros - 09-08-2014 14:13

Polecam!nawet nie czekałem minutę na kod-od razu przyszedł Big Grin Wszystko działa jak należy polecam! Smile


RE: Doładowania 10% taniej, realizacja do 3 min, paypal - Zły_Szeląg - 10-08-2014 09:45

Na paypal realizacja natychmiastowa - klikasz zapłać i masz Smile Przy przelewie zależy od banku, ale czas oczekiwania to max 3 minuty. Dziś rusza kolejny konkurs, gdzie do wygrania doładowania 25 zł. Zapraszam Smile


RE: Doładowania 10% taniej, realizacja do 3 min, paypal - lons - 10-08-2014 09:48

Polecam Wink
Już 2 razy doładowałem sobie konto i niebawem będzie trzeci Wink
Nie dość, że taniej niż w zwykłym sklepie, to nie trzeba wychodzić z domu by doładować sobie konto Wink


RE: Doładowania 10% taniej, realizacja do 3 min, paypal - Varnity - 11-08-2014 11:38

Przepraszam że pytam, ale jaki masz z tego zarobek?


RE: Doładowania 10% taniej, realizacja do 3 min, paypal - Zły_Szeląg - 12-08-2014 09:31

Szału nie ma Big Grin Trochę ponad 5%

Ważny komunikat!

Niestety rezygnujemy ze sprzedaży starterów. Przemyśleliśmy wszystkie za i przeciw. Na allegro cena za pusty starter to 30 gr. Żeby być konkurencyjnym musielibyśmy sprzedawać w podobnej cenie. Puste startery dostaje się co prawda za darmo, ale mimo wszystko 30 gr zarobku przy transakcji, które nie odbywa się automatycznie tylko musisz pójść na pocztę i wysyłać produkty mija się z celem.

Przepraszam wszystkich, którzy czekali na wprowadzenie


RE: Doładowania 10% taniej, realizacja do 3 min, paypal - DaviD1997PL - 12-08-2014 18:08

Gorąco polecam, w niecałą minutę od dokonaniu przelewu PayPal kod już dostałem, na pewno jeszcze skorzystam Wink