Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Naklejki od O'neill i karma Royal-canin (tym razem inna) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zdobyte Nagrody (/Forum-Zdobyte-Nagrody-149)
+--- Dział: Wygrane Nagrody (/Forum-Wygrane-Nagrody-150)
+--- Wątek: Naklejki od O'neill i karma Royal-canin (tym razem inna) (/Temat-Naklejki-od-O-neill-i-karma-Royal-canin-tym-razem-inna-9342)



Naklejki od O'neill i karma Royal-canin (tym razem inna) - Danio - 26-06-2010 17:19

Wczoraj (25 czerwca) dostałem 4 naklejki od firmy O'neill. Przykleję je sobie na kask Smile
[Obrazek: zdjcie0537i.th.jpg]
[Obrazek: zdjcie0538g.th.jpg]

Następna przesyłka też przyszła wczoraj, były to 2 próbki karmy dla psów od Royal-canin. Poprzednia karma to była VCN JUNIOR SMALL DOG, teraz przyszła karma dla większego psa czyli Medium Junior 32. Dostałem też o jedną książkę więcej niż w poprzedniej przesyłce od Royal-canin.

[Obrazek: zdjcie0539.th.jpg]
[Obrazek: zdjcie0540.th.jpg]
[Obrazek: zdjcie0541.th.jpg]

Zdjęcia były za duże to musiałem wstawić
miniaturki.


RE: Naklejki od O'neill i karma Royal-canin (tym razem inna) - Xkoniak - 26-06-2010 19:01

Gz Big Grin


RE: Naklejki od O'neill i karma Royal-canin (tym razem inna) - Piter56 - 01-07-2010 13:51

Gz. Tylko adres byś podał do O'neila. czy jak sie pisze.