Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Konkurs na FB - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Konkurs na FB (/Temat-Konkurs-na-FB-93419)

Strony: 1 2


Konkurs na FB - Cris7 - 30-06-2014 16:58

Witam, zrobiłem konkurs na fb że mam tam 900 sztuk iphone 5, oczywiście chodzi o takie coś jak 500 par air max itp, udział wzielo okolo 5 tys ludzi, ale ktos mi pisze ze sprawa trafila do prokuratury i bedzie rozpatrzona, czy jest sie czego obawiać? Bo zaczynam sie troszke bać. Zarabiam na FireSub.


RE: Konkurs na FB - GiorgioDobko - 30-06-2014 18:01

Sranie w banie. Nie boj sie nic, po prostu ludzie sa coraz bardziej uczuleni na tego typu sprawy.


RE: Konkurs na FB - MostWanted - 30-06-2014 23:38

Ile ci już leadów wpadło na tym?


RE: Konkurs na FB - damianus627 - 30-06-2014 23:49

Cytat:1. W przypadku używania serwisu Facebook do przekazywania informacji na temat promocji lub przeprowadzania promocji (np. konkursów lub loterii) organizator odpowiada za zgodną z prawem obsługę tej promocji, w tym za:
a. oficjalny regulamin;
b. warunki oferty i wymagania wstępne (np. ograniczenia dotyczące wieku i miejsca zamieszkania);
c. zgodność z przepisami i warunkami dotyczącymi promocji i nagród, które są w ramach promocji oferowane (np. zarejestrowanie promocji i uzyskanie wszelkich obowiązkowych zezwoleń).
Regulamin facebooka.

Dodatkowo jak było to na zasadzie loterii to zgłosiłeś to do odpowiednich urzędów?


RE: Konkurs na FB - Cris7 - 01-07-2014 14:02

Nie, nigdzie tego nie zgłaszałem. Dopiero zaczynam przygodę z zarabianiem na facebooku w sumie, to na przyszłość gdzie powinienem zgłaszać tego typu rzeczy?


RE: Konkurs na FB - mlody16918 - 01-07-2014 21:59

a co chcesz zgłaszać, że chcesz rozdać telefony których nie masz? :-D Tak poza tym widziałem, na FireSub fajny komunikat co do pustej oferty :-D . Widzieliście?


RE: Konkurs na FB - abelabel2 - 01-07-2014 22:03

Tak sie kończy cwaniakowanie.
Złamałeś po prostu prawo polskie, nic więcej w temacie.

(01-07-2014 14:02)Cris7 napisał(a):  Dopiero zaczynam przygodę z zarabianiem na facebooku w sumie, to na przyszłość gdzie powinienem zgłaszać tego typu rzeczy?
I tak szybko jak zacząłeś to tak szybko skończysz.

Co do zgłoszenia - nie ma się czego bać, jeżeli w konkursie udziału nie wziął sędzia, prokurator, adwokat, ława przysięgłych, steve wozniak lub nike. Hehe.
GiorgioDobko dobrze prawi.


RE: Konkurs na FB - Cris7 - 02-07-2014 11:03

Czyli zrobiłem coś źle, czy wszystko jest ok bo już sam nie wiem. Tak jak mówiłem dopiero zaczynam i byłoby fajnie gdyby ktoś doświadczony napisał czy zrobiłem coś źle, i co zrobić w przyszłości żeby było lepiej, no w sumie to forum po to jest. Pozdrawiam. Wink


RE: Konkurs na FB - abelabel2 - 02-07-2014 11:23

(02-07-2014 11:03)Cris7 napisał(a):  Czyli zrobiłem coś źle, czy wszystko jest ok bo już sam nie wiem. Tak jak mówiłem dopiero zaczynam i byłoby fajnie gdyby ktoś doświadczony napisał czy zrobiłem coś źle, i co zrobić w przyszłości żeby było lepiej, no w sumie to forum po to jest. Pozdrawiam. Wink

Jako straszy (nie)kolega proponuje ci skończyć z tym tak szybko jak zacząłeś, bo narobisz sobie problemów i rodzice będą źli.


RE: Konkurs na FB - jasmin - 02-07-2014 11:29

Naginać prawo - jeszcze przejdzie, łamać prawo i udawać głupiego - facepalm

Takie konkursy reguluje odpowiednia podstawa prawna. Jeśli to była loteria, to bodajże podchodzi pod gry hazardowe.