Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pomysł na coś w stylu GoldenChase czy Golden-Cows || Potrzebna pomoc - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Inwestowanie - Dyskusje (/Forum-Inwestowanie-Dyskusje-315)
+--- Wątek: Pomysł na coś w stylu GoldenChase czy Golden-Cows || Potrzebna pomoc (/Temat-Pomysl-na-cos-w-stylu-GoldenChase-czy-Golden-Cows-Potrzebna-pomoc-93401)

Strony: 1 2


RE: Pomysł na coś w stylu GoldenChase czy Golden-Cows || Potrzebna pomoc - Janex - 08-08-2014 20:48

(08-08-2014 11:32)VoreCC napisał(a):  Sorry winnetou, panowie wyżej mają rację. Potrzeba przynajmniej żebyś miał 5BTC tego kapitału początkowego, żeby to rozwinąć

Złota łopata dla pana za odkop! Użytkownik Olekn1 zapewne już został uświadomiony, że zakładanie takiego serwisu nie ma sensu. Zresztą w europie piramidy finansowe są nielegalne...


RE: Pomysł na coś w stylu GoldenChase czy Golden-Cows || Potrzebna pomoc - Captain - 08-08-2014 21:01

To nie ma sensu, dość lipny pomysł.


Ale mam lepszy - Może byś zrobił serwis/loterię, gdzie np iluśtam użytkowników wpłaca dajmy na to 1 BTC, a następnie cała pula trafia do jednego losowego użytkownika szczęściarza? (minus mała prowizja, dajmy na to 5% wszystkich BTC które bierze organizator/administracja).
To o wiele lepszy pomysł, no i mogłoby się odbywać uczciwie. A nie, że zabraknie na wypłaty i będzie scam...


RE: Pomysł na coś w stylu GoldenChase czy Golden-Cows || Potrzebna pomoc - olekn1 - 08-08-2014 21:26

(08-08-2014 20:48)Janex napisał(a):  
(08-08-2014 11:32)VoreCC napisał(a):  Sorry winnetou, panowie wyżej mają rację. Potrzeba przynajmniej żebyś miał 5BTC tego kapitału początkowego, żeby to rozwinąć

Złota łopata dla pana za odkop! Użytkownik Olekn1 zapewne już został uświadomiony, że zakładanie takiego serwisu nie ma sensu. Zresztą w europie piramidy finansowe są nielegalne...
Już ogarnąłem temat i wiem, że nie ma to sensu Tongue

(08-08-2014 21:01)Captain napisał(a):  To nie ma sensu, dość lipny pomysł.


Ale mam lepszy - Może byś zrobił serwis/loterię, gdzie np iluśtam użytkowników wpłaca dajmy na to 1 BTC, a następnie cała pula trafia do jednego losowego użytkownika szczęściarza? (minus mała prowizja, dajmy na to 5% wszystkich BTC które bierze organizator/administracja).
To o wiele lepszy pomysł, no i mogłoby się odbywać uczciwie. A nie, że zabraknie na wypłaty i będzie scam...

Ale na początku musiałoby być coś co by zachęciło ludzi, np. reklamy do wyklikania czy surfbar, tak, żeby nie trzeba było wpłacać od razu, albo w ogóle. No i nie, że jeden zgarnia wszystko tylko np. 10 osób + inne minigierki, na których ze 100% wpłat, tylko 95% zostałoby rozlosowane (jeżeli coś pokręciłem, to sory, ale jestem zmęczony Tongue)

(08-08-2014 20:48)Janex napisał(a):  
(08-08-2014 11:32)VoreCC napisał(a):  Sorry winnetou, panowie wyżej mają rację. Potrzeba przynajmniej żebyś miał 5BTC tego kapitału początkowego, żeby to rozwinąć

Złota łopata dla pana za odkop! Użytkownik Olekn1 zapewne już został uświadomiony, że zakładanie takiego serwisu nie ma sensu. Zresztą w europie piramidy finansowe są nielegalne...
Już ogarnąłem temat i wiem, że nie ma to sensu Tongue

(08-08-2014 21:01)Captain napisał(a):  To nie ma sensu, dość lipny pomysł.


Ale mam lepszy - Może byś zrobił serwis/loterię, gdzie np iluśtam użytkowników wpłaca dajmy na to 1 BTC, a następnie cała pula trafia do jednego losowego użytkownika szczęściarza? (minus mała prowizja, dajmy na to 5% wszystkich BTC które bierze organizator/administracja).
To o wiele lepszy pomysł, no i mogłoby się odbywać uczciwie. A nie, że zabraknie na wypłaty i będzie scam...

Ale na początku musiałoby być coś co by zachęciło ludzi, np. reklamy do wyklikania czy surfbar, tak, żeby nie trzeba było wpłacać od razu, albo w ogóle. No i nie, że jeden zgarnia wszystko tylko np. 10 osób + inne minigierki, na których ze 100% wpłat, tylko 95% zostałoby rozlosowane (jeżeli coś pokręciłem, to sory, ale jestem zmęczony Tongue)


RE: Pomysł na coś w stylu GoldenChase czy Golden-Cows || Potrzebna pomoc - VoreCC - 08-08-2014 21:34

Złotą łopatę chętnie przyjmę, ujmując złośliwości panie Janex Smile