Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Reklama BinaryApprentice ucieka z ramki. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Reklama BinaryApprentice ucieka z ramki. (/Temat-Reklama-BinaryApprentice-ucieka-z-ramki-93383)



Reklama BinaryApprentice ucieka z ramki. - Emandel - 30-06-2014 10:00

Witam.

Jestem tu świeży, więc nie wiedziałem gdzie dać to info, a nie chcę spamować konkretnych działów.
Otóż mam FP i codziennie wrzucam nowy kontent.
Korzystam z 3-ch najbardziej popularnych serwisów linkujących, czyli adf.ly, shorte.st i bc.vc.

Jest teraz na czasie taka reklama (polska) o nazwie BinaryApprentice. Widać że emitujący chce zdobyć audytorium, bo jest tej reklamy dużo. Do tej pory było wszystko ok.
Do dzisiaj.

Dziś ta reklama wyskakuje z ramki i na dodatek ściąga na kompa jakiś plik.
Na shorte.st jakoś to nie wpływa na widoczność przycisku Skip Ad, ale na bc.vc tak skutecznie wyskakuje, że nie ma przycisku. No i ten plik!

Na adf.ly nie wiem, bo ta reklama tam mi się nie pokazuje póki co, ale zdążyłem zauważyć, że adf.ly jest mocne i nie ma tam takiego czegoś, radzą sobie.

Wkurzyłem się w sumie, bo miałem zmarnowany czas na przepinanie linków do adf.ly, plus stary kontent przecież działa nie tylko na adf.ly, więc póki ktoś tego nie ogarnie, to ja mam w plecy na zarobku.

Teraz pytanie, czy macie ten sam problem, czy to tylko u mnie (nie wydaje mi się)?
Jak zadziałać, żeby było ok i żeby w przyszłości shorte.st i bc.vc ogarniały jakoś takie sprawy, bo to irytujące, strata czasu potem jest, zarobki więdną, same kłopoty.

BinaryApprentice też nie będzie mi się dobrze kojarzyło (no chyba że to nie ich wina).
Proszę mnie oświecić, z góry dziękuję.

Pozdrawiam :-)


Reklama BinaryApprentice ucieka z ramki. - Hybrid1990 - 01-10-2020 13:45

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.