Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
STREFA KLIKÓW - nowy polski bux - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: STREFA KLIKÓW - nowy polski bux (/Temat-STREFA-KLIKOW-nowy-polski-bux-93357)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37


RE: STREFA KLIKÓW - nowy polski bux - Najkon - 30-06-2014 14:21

Odstęp 7 dni pomiędzy wypłatami jest na premium, na standardzie jest to 14 dni.
Premium można zakupić z main balance.

Promocja 40%:
Kod:
Do każdego pierwszego depozytu od siebie dodajemy 40% WIĘCEJ.
Oferta ta dotyczy wyłącznie pierwszego depozytu. Każde kolejne będą już wynosiły normalną wartość nominalną lub w zastosowaniu do promocji, które będą obowiązywały w przyszłości.

Oferta 40% WIĘCEJ NA START przysługuje wszystkim użytkownikom serwisu StrefaKlikow.com wraz z pierwszym depozytem oraz [b]obowiązuje do odwołania.[/b]

Co do czasu oczekiwania na wypłate nie moge się doczytać, napisałem ticketa do nich aby się dowiedzieć

//W regulaminie jest zapis:
Kod:
6.2. Wszystkie płatności ze względów bezpieczeństwa wykonywane są ręcznie przez naszych pracowników. Czas przetwarzania płatności może potrwać do 7 dni choć w większości przypadków trwa krócej.

## Na moje pytanie odpisano mi:
Kod:
Regulamin mówi o maksymalnym okresie 72 godziny, natomiast będziemy się starać realizować wypłaty maksymalnie szybko a więc do godziny od zlecenia.
HMM


RE: STREFA KLIKÓW - nowy polski bux - wiesiek - 30-06-2014 14:45

zapisany z refa i pare groszy wbite Smile


RE: STREFA KLIKÓW - nowy polski bux - infokasa - 30-06-2014 15:09

Tutaj jest odpowiedź na większość pytań. Pojawił się nowy plan inwestor jednak w obecnej fazie rozwojowej nie jest on szczególnie interesujący:

[Obrazek: 111111.jpg]


RE: STREFA KLIKÓW - nowy polski bux - xardas1020 - 30-06-2014 17:58

to premium też bez rewelacji i tylko 1000 rr
wiele to się tutaj nie zarobi a inwestować w konto inwestor w coś co wystartowało dopiero to nie wiem czy znajdą się na to ryzykanci


RE: STREFA KLIKÓW - nowy polski bux - Magdalenek - 30-06-2014 18:11

Witajcie,

Mam na imię Magda i jestem z działu obsługi serwisu StrefaKlikow.com.

Dziękujemy za Wasze wszystkie sugestie i opinie.
Chciałabym przypomnieć, że serwis jest cały czas w fazie przygotowawczej przed oficjalnym startem, który zaplanowany jest na 10 lipca 2014 roku.

Przez ten czas staramy się dostosowywać system do Waszych oczekiwań.

Wiadomo, że każdy chciałby jak najszybciej i jak najwięcej zarobić - takie odniosłam wrażenie po niektórych wpisach. Oczywiście możemy Wam zaproponować atrakcyjne i niepowtarzalne warunki, które po tygodniu spowodowałyby zamknięcie serwisu - na szczęście jak już pisałam gdzie indziej nasz projekt ma przebieg długofalowy i oparty jest na wielu kalkulacjach. Obecne stawki są optymalne i zapewne wkrótce wielu z Was przekona się, że to działa i naprawdę daje możliwość atrakcyjnego zarobku. Zapewne rozmawiam ze znawcami tematu więc nie muszę Wam przypominać jak wiele i jak szybko projektów oferujące niesamowicie atrakcyjne warunki poupadało w tydzień czy dwa a Wy do teraz się zastanawiacie gdzie Wasze pieniądze i czas przeznaczony na klikanie... Wink

(30-06-2014 00:50)MrocznyKILL napisał(a):  Podejrzana sprawa niemal wszystkie kliki tam to kampanie subskrypcji sms. Czyżby admin myślał że wpadł na genialną nisze i jak pozgarnia loady zwinie manatki(...)

Ciekawa teoria, nie wiem jednak czy nie łamie jednego z punktów naszego regulaminu Wink
(30-06-2014 15:09)infokasa napisał(a):  Tutaj jest odpowiedź na większość pytań. Pojawił się nowy plan inwestor jednak w obecnej fazie rozwojowej nie jest on szczególnie interesujący(...)

Drogi użytkowniku Infokasa - kliknąłeś może w tabelkę pokazującą stawki za kliki w koncie Inwestor. Za same kliki Standard oraz Premium, bez robienia czegokolwiek więcej - masz 155 PLN miesięcznie Wink

Rozumiem absolutnie Waszą niepewność i nieufność, dopiero wystartowaliśmy, dlatego spotkajmy się w tym samym miejscu za miesiąc i zrobimy krótkie podsumowanie.

Oczywiście w każdej chwili możecie również bezpośrednio przekazywać swoje sugestie, opinie, pytania.

pozdrawiam i do zobaczenia w Strefie Klików.


RE: STREFA KLIKÓW - nowy polski bux - infokasa - 30-06-2014 19:17

Witam Magdo

Chodziło mi jedynie o to że bux na razie nie ma takiej liczby użytkowników żeby trzeci plan miał racje bytu. Jeśli dobrze będzie się rozwijał a tego Wam życzę to dopiero wtedy będzie to opcja godna rozważenia.


RE: STREFA KLIKÓW - nowy polski bux - Magdalenek - 30-06-2014 19:33

Oczywiście, przyznaję Ci rację.

Choć konto Inwestor założyliśmy biorąc pod uwagę sugestie kilku osób z innego forum. Mamy również już jednego użytkownika, który przeszedł na to konto.

Tak samo jednak "nie ma racji bytu" ustalanie pułapu maksymalnej ilości RR. Ktoś wcześniej zarzucił, że tylko 1000. Przy dwustu zarejestrowanych użytkownikach również dowolnie możemy w tej chwili tym zarządzać Smile

Dajcie nam tylko trochę czasu, a będzie idealnie Wink


RE: STREFA KLIKÓW - nowy polski bux - xardas1020 - 30-06-2014 20:20

(30-06-2014 19:33)Magdalenek napisał(a):  RR. Ktoś wcześniej zarzucił, że tylko 1000.

ja zarzuciłem bo bym zainwestował, zaryzykował ale inwestycja w konto i na 1000 max rr to nie ma najmniejszego sensu dla mnie
większa ilość rr na tym koncie = większy zarobek a więc i większa zachęta do inwestowania

to nie ma znaczenia ile istniejecie, znaczenie ma zachęcenie przez was ludzi ofertami kont ulepszonych do inwestowania, a WY niestety od startu nie oferujecie dobrej zachęty do inwestowania w ulepszenie konta

P.S

długo się nadziałąliście .....


Ups! Przeglądarka Google Chrome nie mogła się połączyć ze stroną http://www.strefaklikow.com


RE: STREFA KLIKÓW - nowy polski bux - Magdalenek - 30-06-2014 20:30

Xardas, jak wspomniałam wcześniej - wszelkie ustawienia typu ilości maksymalne są/będą sukcesywnie zmieniane wraz ze wzrostem ilości użytkowników. W tej chwili i tak miałbyś do wynajęcia może maksymalnie 100 RR ponieważ reszta jest zajęta. Tak czy inaczej zmieniliśmy już maks. ilość RR dla konta Premium do 5000.

PS. Działamy cały czas, strona jednak przechodzi w tym momencie prawdziwe oblężenie i prawdopodobnie już teraz będziemy działać w sprawie zwiększenia mocy. Prawdopodobnie do rana potroimy moce serwera co powinno wystarczyć na jakiś czas. Za utrudnienia przepraszamy.

Pozdrawiam,
Magda


RE: STREFA KLIKÓW - nowy polski bux - xardas1020 - 30-06-2014 20:35

(30-06-2014 20:30)Magdalenek napisał(a):  Xardas, jak wspomniałam wcześniej - wszelkie ustawienia typu ilości maksymalne są/będą sukcesywnie zmieniane wraz ze wzrostem ilości użytkowników. W tej chwili i tak miałbyś do wynajęcia może maksymalnie 100 RR ponieważ reszta jest zajęta. Tak czy inaczej zmieniliśmy już maks. ilość RR dla konta Premium do 5000.

PS. Działamy cały czas, strona jednak przechodzi w tym momencie prawdziwe oblężenie i prawdopodobnie już teraz będziemy działać w sprawie zwiększenia mocy. Prawdopodobnie do rana potroimy moce serwera co powinno wystarczyć na jakiś czas. Za utrudnienia przepraszamy.

Pozdrawiam,
Magda

profesjonaliści pffff
rr to boty w każdym bux, więc jeszcze botów nie stworzyliście, że max 100 by było do zakupu beka

jak macie tyle nie doróbek, to pierwsze trzeba było sklecić wszystko do kupy od A do Z i wtedy wystartować