Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Majlo zarabia - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Majlo zarabia (/Temat-Majlo-zarabia-93341)

Strony: 1 2


Majlo zarabia - majlo2244 - 29-06-2014 11:20

Witam wszystkich Smile

W zarabianie w sieci bawię się od około półtora roku. Na początku było to PPD, później PPA i teraz zarabiam głównie na Subskrypcjach SMS, choć w niedalekiej przyszłości planuję również uderzyć w bukmacherkę Smile

Ogólnie w internecie zarobiłem:
- PPA ponad 800$
- Subskrypcje SMS około 800 zł
- Bukmacherka około 400 zł (wpłaciłem 50 euro, miałem już ponad 300 ale mnie poniosło i zjechałem do 150 Big Grin)

Promuję dość niszowy program na freebizie, mam praktycznie zautomatyzowany zarobek z dość wysoką konwersją.

Moje zarobki z ostatniego tygodnia:
[Obrazek: Bez_tytu_u.png]

W planach na następny tydzień mam:
- Stworzenie fake programu do mojej niszy (coś w stylu hacka Tongue)
- Przygotowanie dwóch filmików (jeden anglojęzyczny, drugi po polsku) promujących moją niszę
- Przygotowanie anglojęzycznej strony promującej moją niszę w innych krajach
- Przygotowanie dwóch filmików na youtube z innymi niszami i liczenie na zarobki z autopilota Big Grin
- Kupienie VPN z dużą ilością adresów IP
- Kupienie 2x VPS (https://www.ovh.pl/vps/vps-classic.xml) gdy tylko dojdzie wypłata z freebiza Big Grin

Specyfika mojej niszy pozwala na większe zarobki pod warunkiem wykupienia wirtualnego serwera.
Im więcej VPS-ów = tym większe zarobki.

Swoją drogą polecacie jakieś tanie i dobre vps-y? Będę miał tam uruchomione 3, góra 4 programy Smile


RE: Majlo zarabia - abelabel2 - 29-06-2014 11:22

Możesz uchylić rąbka tajemnicy co tam na tym VPSie stawiasz? Big Grin


RE: Majlo zarabia - majlo2244 - 29-06-2014 11:24

(29-06-2014 11:22)abelabel2 napisał(a):  Możesz uchylić rąbka tajemnicy co tam na tym VPSie stawiasz? Big Grin

Bota do spamowania + vpn-a zmieniającego IP. Na jednym komputerze mogę mieć tylko jednego odpalonego bota dlatego potrzebuję vps-a Smile Skoro już kupię vps to pewnie odpalę tam programy w stylu enhanceviews żeby zbierać kredyty Big Grin


RE: Majlo zarabia - Majka - 29-06-2014 11:25

Powodzenia życzę Rolleyes
Określ sobie jakiś cel Idea będziemy Cię z tego rozliczać Tongue
Jak chcesz dobrego vpna z dużą ilością IP (ok.70000) Wejdź w moją sygnaturkę. Kilka dni jeszcze trwa jakaś tam promocja mundialowa....


RE: Majlo zarabia - majlo2244 - 29-06-2014 11:28

Cel na następny miesiąc to uzbieranie 1500 zł Smile Od sierpnia ruszam ostro z bukmacherką więc i dziennik będzie ciekawszy Big Grin


RE: Majlo zarabia - ZexKox - 29-06-2014 18:11

Aktualnie ovh ma najtańsze i najlepsze serwery VPS. Wiem bo sam korzystam od roku i jak na razie nie miałem z nimi żadnych problemów. Raz mi w sumie serwer VPS padł, ale to była głównie moja wina Smile


RE: Majlo zarabia - MrocznyKILL - 30-06-2014 01:29

Powodzenia !


RE: Majlo zarabia - majlo2244 - 30-06-2014 10:38

Dzień #1

Zarobek: 31.50 zł

Wczoraj tylko 2h spamowałem botem a taki wynik zawdzięczam niesamowitej konwersji wynoszącej 28%!
[Obrazek: Bez_tytu_u.png]

Co zrobiłem:
- Dokończyłem fake program do mojej niszy
- Zrobiłem nowy filmik promujący moją niszę. Wcześniejszy nie był tak wiarygodny oraz był w dużo gorszej jakości. Teraz jest w HD więc liczę na jeszcze lepszą konwersję, która już teraz wahała się pomiędzy 10-20% Smile

Dzisiaj ciąg dalszy spamowania i planuję zrobić anglojęzyczną stronkę do niszy Smile


RE: Majlo zarabia - majlo2244 - 06-07-2014 09:59

Witam po krótkiej przerwie, ostatnio nie miałem zbytnio czasu ale bota do spamowania codziennie ustawiałem. Wczoraj kupiłem 2 VPS-y z windowsem od greencloudvps.com. Wykupiłem też na miesiąc VPN-a HMA więc wydatki na ten miesiąc zakończone Smile Moje zarobki z tego miesiąca:

[Obrazek: Bez_tytu_u.png]

Wyraźnie widać że zarobki na vps-ach są nieporównywalnie większe Big Grin
Pierwszy raz zostawiłem boty na noc co jak widać przyniosło znakomite efekty. Dzisiaj mamy dopiero godzinę 11 i już ponad 120 zł zarobione Big Grin Zarobki są świetne jak na 20 minut pracy dziennie Smile

Co mam jeszcze do zrobienia:
- Zmontowanie filmiku promującego moją niszę w innych krajach (anglojęzycznych)
- Przetestowanie mojej niszy pod PPA, liczę na pobrania głównie z UK, USA, Niemiec, Holandii i oczywiście Francji Wink
- Kupienie jeszcze kilku vps-ów w celu zmaksymalizowania przychodów.

Cel na ten miesiąc: 351/1500 zł


RE: Majlo zarabia - Pyczarka - 06-07-2014 10:15

No no, łaaaadnie!

Pytanie, jak chcesz subskrypcje sms połączyć z targetem zagranicznym?