Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Bukmacher dla niepełnoletnich - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Forum Bukmacherskie (/Forum-Forum-Bukmacherskie-284)
+--- Dział: Bukmacherstwo (/Forum-Bukmacherstwo-204)
+--- Wątek: Bukmacher dla niepełnoletnich (/Temat-Bukmacher-dla-niepelnoletnich-93324)

Strony: 1 2


RE: Bukmacher dla niepełnoletnich - Rajawio - 29-06-2014 08:35

Sprawdź te z tematu o BTC, tam coś może jest dla dzieciątek (nas) Wink

Wysłane z mojego LPG Szłiwt L7


RE: Bukmacher dla niepełnoletnich - Lexarr - 29-06-2014 10:48

Dziękuję za normalne odpowiedzi. Czyli będę musiał poczekać jeszcze rok. Temat do zamknięcia Wink


RE: Bukmacher dla niepełnoletnich - Stalmer - 29-06-2014 11:07

Jeszcze dodam coś od siebie.
Kiedyś grałem na bet-at-home (Wpłaciłem 20 zł, wypłaciłem 60 zł) i jakoś nie żądali weryfikacji impreza


RE: Bukmacher dla niepełnoletnich - JimmyWang - 29-06-2014 11:18

po kiego grzyba niektórzy wręcz namawiają go do założenia konta bo im się udało i nie zażądali dowodu.. Hazard to jest najgorszy z nałogów, dzieciakowi uda się wygrać w wieku <18 lat, podpali się a, że psychika w tym wieku nie jest mocną stroną to prędzej czy później popłynie. Jakby to było takie proste jak Wam się wszystkim wydaje to by nie istnieli bukmacherzy. Idź lepiej za te 10-20 zł kup sobie paczkę chipsów, czekoladę i daj sobie spokój bo przegrasz kieszonkowe a będziesz szukał dalej tych kilku złotych by tylko wpłacić i zagrać.. Wiem bo męczą mnie non stop dzieciaki co mają 10-20zł i chcą wygrywać za to miliony a jak się nie uda to kombinują jak tu zdobyć kolejne 5-10zł na zakłady.. Ręce opadają facepalm


RE: Bukmacher dla niepełnoletnich - m4rcin93 - 29-06-2014 11:21

Na betathome, bwin możesz grać i grać, ale jak będziesz chciał wypłacić, to będzie potrzebny skan dowodu.