Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Szukasz Mentora/Pomocy FireCPA? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Szukasz Mentora/Pomocy FireCPA? (/Temat-Szukasz-Mentora-Pomocy-FireCPA-93299)

Strony: 1 2


Szukasz Mentora/Pomocy FireCPA? - AnnaKa - 28-06-2014 13:10

Witaj

TEMAT ZAKOŃCZONY ZE WZGLĘDU NA PODEJŚCIE POLECONYCH (WYMUSZANIE WIEDZY Z KTÓRĄ ODCHODZILI DO KONKURENCJI , SUB SMS)

TEMAT DO ZAMKNIĘCIA

Pozdrawiam


RE: Szukasz Mentora/Pomocy FireCPA? - Anonimowy009 - 28-06-2014 13:50

Ogólnie bardzo dobrze pracuje się z tym Panem.
Za każdym razem gdy pojawia się jakiś problem to można się z Nim skontaktować i udzieli pomocy.
Jeśli wpadniecie na jakiś pomysł, to On doradzi Wam jak najlepiej go wprowadzić w życie, jak promować, by jak najwięcej z tego wycisnąć.

Na czasie zawsze jest dostępna pewna grupa ludzi która wzajemnie sobie pomaga, więc myślę, że za jakiś czas każdy zrealizuje swoje cele (np. ja zbieram na samochód Big Grin)

Jak najbardziej polecam!


RE: Szukasz Mentora/Pomocy FireCPA? - AnnaKa - 28-06-2014 15:16

Anonimowy Smile Dziękuję za miłą opinię ale pamiętaj że to też Ty tworzysz ten zespół i masz bardzo duży wpływ na to co się dzieje. Twoja praca jest na jak najbardziej wysokim poziomie i wiesz że możesz liczyć na pomoc udzielaną z mojej strony zawsze i wszędzie.


RE: Szukasz Mentora/Pomocy FireCPA? - patulsky1337 - 28-06-2014 17:32

Zarejestrowalem się, co teraz należy zrobić, żeby rozpocząć wspólprace?


RE: Szukasz Mentora/Pomocy FireCPA? - bodek7654 - 28-06-2014 18:29

jestem juz twoim refem , powiedz mi czy wpadka w CPA juz wyjasniona czy juz normalnie pracujesz oraz jak moge sie kontaktowac , podpiolem sie juz dobre 2 tygodnie temu ale dopiero wczoraj skonczylem sesje i mozemy dzialac daj znac , a bardzo chetnie wezmie sie od razu do pracy Big Grin , duzo dobrego slyszalem trzeba zweryfikowac


RE: Szukasz Mentora/Pomocy FireCPA? - AnnaKa - 28-06-2014 19:34

@patulsky1337
Na pw wyślę Ci stronę i tam załóż konto my Cię zaakceptujemy i bedzie już wszystko gotowe. Jeszcze powiedz masz zaakceptowane konto w firecpa ?

@bodek7654 nie wiem jak jest z Tobą czy masz konto na CPAgroup czy nie? Jeśli nie to daj znać Smile Zaraz Cię ogarniemy i wkręcimy Smile I zaczniemy działać. Jeśli chodzi o Ciebie słyszałem bardzo dużo że jesteś sumiennym ''pracownikiem'' od wielu osób więc myślę że współpraca to bedzie czysta przyjemność


RE: Szukasz Mentora/Pomocy FireCPA? - mooguay - 30-06-2014 14:15

Zarejestrowałem się przed chwilą Smile Co dalej? Pozdrawiam. (konto aktywne)


RE: Szukasz Mentora/Pomocy FireCPA? - jenruzz - 01-07-2014 00:35

Ja jestem zainteresowany dołączeniem do grupy, wspomnę tylko, że konto już zatwierdzone Smile


RE: Szukasz Mentora/Pomocy FireCPA? - AnnaKa - 02-07-2014 00:42

Każdy kto z nami współpracuje niech sprawdzi miejsce naszych spotkań ! Inaczej bedziemy musieli się pożegnać.
Ktoś zaczął handel metodami i nie pozwolimy sobie na takie zagrania


RE: Szukasz Mentora/Pomocy FireCPA? - lolekt - 21-07-2014 09:48

Zarejestrowałem się z refa, co dalej, żeby dołączyć go grupy? Smile