Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Seopilot czy GSA SER pozycjonowanie wpisu zagraniczny blog - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Pozycjonowanie (/Forum-Pozycjonowanie-398)
+--- Dział: Pozycjonowanie i Optymalizacja (/Forum-Pozycjonowanie-i-Optymalizacja-341)
+--- Wątek: Seopilot czy GSA SER pozycjonowanie wpisu zagraniczny blog (/Temat-Seopilot-czy-GSA-SER-pozycjonowanie-wpisu-zagraniczny-blog-93275)

Strony: 1 2


Seopilot czy GSA SER pozycjonowanie wpisu zagraniczny blog - magneto - 27-06-2014 19:45

Jak w temacie, pozycjonowanie w seopilot drogo wychodzi a gsa ser nie wiem czy daje jakieś efekty, czy warto go używać a może są inne sposoby na pozycjonowanie wpisów na blogu pod konkretne frazy?


RE: Seopilot czy GSA SER pozycjonowanie wpisu zagraniczny blog - Klin - 27-06-2014 20:14

GSA SER może dać naprawdę dobre efekty jeśli dobrze się go będzie używać. Zależy Ci na zdobyciu rankingu na jaki okres czasu ? Jeśli na dość krótko to polecam Churn & Burn


RE: Seopilot czy GSA SER pozycjonowanie wpisu zagraniczny blog - magneto - 27-06-2014 20:25

(27-06-2014 20:14)Klin napisał(a):  GSA SER może dać naprawdę dobre efekty jeśli dobrze się go będzie używać. Zależy Ci na zdobyciu rankingu na jaki okres czasu ? Jeśli na dość krótko to polecam Churn & Burn

Zależy mi na osiągnięciu wysokiej pozycji wpisów na konkretne frazy, co do gsa ser mam obawy bo generalnie spamowanie linkami nie jest dobre i nie chcę filtra.


RE: Seopilot czy GSA SER pozycjonowanie wpisu zagraniczny blog - GoodLecki - 28-06-2014 09:09

Ani seopilotem ani gsa nie wypozycjonujesz strony, po za tym to nie są narzędzia do pozycjonowania. A posługiwanie się gsa na slepo szkodzi po za tym bez polskich list on jest bezużyteczny dla polskich stron.


RE: Seopilot czy GSA SER pozycjonowanie wpisu zagraniczny blog - Bombelek126p - 15-07-2014 22:38

seopilot tylko na polskie domeny


RE: Seopilot czy GSA SER pozycjonowanie wpisu zagraniczny blog - krzysiekmat - 28-07-2014 21:55

Możesz spróbować tutaj napewno da efekty

http://www.linksmanagement.com/a?highprlinks=ea873c09_16 Link z refem

http://www.linksmanagement.com Czysty

Dostępne są serwisy nawet z PR8


RE: Seopilot czy GSA SER pozycjonowanie wpisu zagraniczny blog - seba06 - 02-09-2014 21:11

GSA dasz rade tylko staraj się zdobywać linki powyżej pr3-4 . Rób wszystko z głową a dasz rade nie wal po 300 linków na stronę, codziennie pozycjonuj po 2 podstrony. Ja zacząłem działać tydzień temu i już widzę rezultaty. Ryzyko zawsze jest ze dostaniesz bana, jeżeli się boisz możesz stworzyć jakieś zaplecze na darmowych blogach ewentualnie możesz znaleźć jakieś wygasłe domeny z dobrym PR.

Poczytaj trochę o tym na forum PiO

domen możesz poszukać tutaj :http://www.expireddomains.net/deleted-net-domains/


RE: Seopilot czy GSA SER pozycjonowanie wpisu zagraniczny blog - DeNWu - 06-09-2014 14:13

Jeśli zależy Ci na długofalowych efektach to zapomnij o seopilotach, katalogach itp. Content is the king. Innymi słowy Google teraz patrzy na to jak zachowują się użytkownicy na Twojej stronie, a nie na to ile potrafisz zdobyć linków przez zaspamowanie blogów. Ja bym się skupił na pisaniu dobrych jakościowo wpisów i komentowaniu tematycznych stron, gdzie sprytnie możesz zamieścić Twój link. Wiem, że dużo czasu to zajmuje, ale szczerze to za cenę linków kupionych spokojnie kupisz i utrzymasz usługę dobrego komentowania i tworzenia contentu.


RE: Seopilot czy GSA SER pozycjonowanie wpisu zagraniczny blog - s_matysik - 26-01-2016 19:26

Cytat:Ryzyko zawsze jest ze dostaniesz bana
za linki nie można dostać bana....

Cytat:A posługiwanie się gsa na slepo szkodzi po za tym bez polskich list on jest bezużyteczny dla polskich stron.
kraj nie ma znaczenia, ważne czy dobre miejscówki


RE: Seopilot czy GSA SER pozycjonowanie wpisu zagraniczny blog - cezar78 - 31-01-2016 15:49

Gsa nic ci nie da, content is king jak kolega powiedział. Najlepiej na google działają strony codziennie aktualizowane, sam tego doświadczyłem. Statyczna stronę ciężko wypozycjonować. Mój blog na tumblr na którym postuje codziennie obrazki i do tego są to duplicate content ale robie to codziennie od kilku miesięcy i jest już w top10 google na niełatwą frazę adultową. Nieaktualizowane strony nie zdobędą zaufania google i tzw authority.