Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
przegiecie pały na serwerze www - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarządzanie stronami Internetowymi (/Forum-Zarzadzanie-stronami-Internetowymi-358)
+--- Dział: Hostingi i Serwery (/Forum-Hostingi-i-Serwery-359)
+--- Wątek: przegiecie pały na serwerze www (/Temat-przegiecie-paly-na-serwerze-www-93272)



przegiecie pały na serwerze www - exxthc - 27-06-2014 18:21

Siema! Wlasnie dostałem maila ze mi zablokowali domene poniewaz przekroczylem limit transferu... Nie moge teraz sie zalogowac w DirectAdmin ani ogolnie nic zrobic. Serwer mam na biznes-host i jest wazny przez jeszcze ponad 100 dni. Napisałem do nich maila ale nie wiem ile to potrwa Sad
Moze ktos z was tak mial, co teraz zrobic?



Świetna pomoc techniczna, polecam! Dodali mi transfer za free do konca miesiaca Wink Temat do zamkniecia


RE: przegiecie pały na serwerze www - RoyMaster - 27-06-2014 20:25

Domenę czy serwer bo to są dwie różne sprawy


RE: przegiecie pały na serwerze www - linoskoczek - 28-06-2014 10:35

Na początek każdego następnego miesiąca od rozliczenia otrzymuje się nowy transfer, więc jakby Ci nie dali, to byś musiał poczekać.
W ogóle, to co Ty masz na stronie, że Ci się transfer wyczerpał? Filmy streamujesz? :o


RE: przegiecie pały na serwerze www - abelabel2 - 28-06-2014 11:07

Pewnie zainstalował wordpressa z wtyczkami, a jako że hosting najtańszy i brak wiedzy o optymalizacji to się transfer skończył.


RE: przegiecie pały na serwerze www - linoskoczek - 28-06-2014 19:20

(28-06-2014 11:07)abelabel2 napisał(a):  Pewnie zainstalował wordpressa z wtyczkami, a jako że hosting najtańszy i brak wiedzy o optymalizacji to się transfer skończył.

Mimo wszystko, 50GB to najmniejsza możliwa ilość transferu. Ciekawi mnie ile UU ma autor tematu. Może ma dużego bloga bez zasobożernych wtyczek na najsłabszym hostingu, a zdjęć na stronie dużo? Tongue


RE: przegiecie pały na serwerze www - abelabel2 - 28-06-2014 20:21

linoskoczek, Twoja wersja jest mało prawdopodobna Wink


RE: przegiecie pały na serwerze www - linoskoczek - 28-06-2014 22:13

(28-06-2014 20:21)abelabel2 napisał(a):  linoskoczek, Twoja wersja jest mało prawdopodobna Wink

To wiem, odleciałem sobie Wink Ale miłoby, żeby autor powiedział coś o swoim blogu, że mu tak zjada transfer.


RE: przegiecie pały na serwerze www - exxthc - 30-06-2014 18:02

Cytat:Na początek każdego następnego miesiąca od rozliczenia otrzymuje się nowy transfer
Jest ktos kto ma wlasna strone i o tym nie wie? Wink

Cytat:Pewnie zainstalował wordpressa z wtyczkami, a jako że hosting najtańszy i brak wiedzy o optymalizacji to się transfer skończył.
Wtyczki mam do blokowania kopiowania, do SEO, do statystyk, i 2 wtyczki z zabezpieczeniami (zajmuja sie głownie obywatelami Chin)

Cytat:Ciekawi mnie ile UU ma autor tematu. Może ma dużego bloga bez zasobożernych wtyczek na najsłabszym hostingu, a zdjęć na stronie dużo?

Dziennie unikalnych jest od 1.5k-2k a ogolnego ruchu 2x wiecej, zdjec tez jest kilka(wiadomo bez przegiec = normalnie) Jakoś nie mialem okazji zmieniac tej taryfy na taka z wiekszym transferem. Chyba czas jednak to zrobic.


RE: przegiecie pały na serwerze www - linoskoczek - 30-06-2014 22:10

(30-06-2014 18:02)exxthc napisał(a):  
Cytat:Na początek każdego następnego miesiąca od rozliczenia otrzymuje się nowy transfer
Jest ktos kto ma wlasna strone i o tym nie wie? Wink

No nie wiem, wydawało mi się z pierwszego postu, że nie wiesz Tongue A myślałem tak ze względu na to, że piszesz o przegięciu pały, co jest normalną rzeczą, oraz nie znasz usług w swojej ofercie:
[Obrazek: SbM8CXf.png]