Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wysokiej jakości baza mailingowa - target obuwie damskie 25.000 maili - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Wysokiej jakości baza mailingowa - target obuwie damskie 25.000 maili (/Temat-Wysokiej-jakosci-baza-mailingowa-target-obuwie-damskie-25-000-maili-93271)



Wysokiej jakości baza mailingowa - target obuwie damskie 25.000 maili - Zły_Szeląg - 27-06-2014 18:15

1.Nazwa przedmiotu : Baza mailingowa obuwie damskie
2.Opis przedmiotu : Wysokiej jakości baza mailingowa obuwie damskie
3.Zdjęcia : brak
4.Kontakt : PW
5.Cena : 75 zł
6.Sposób zapłaty za przedmiot : przelew, paypal

Witam serdecznie. Wystawiam na sprzedaż wysokiej jakości bazę mailingową o tematyce obuwie damskie. Liczba maili 25.000
Niezaspamowana, jestem jej jedynym właścicielem. Osoba, od której dostałem nie jest biegła w tematyce komputerów i nie wysyła mailingu.

Maile aktywne, w 100% zainteresowane tematem.

1. Pochodzenie bazy:
Baza pozyskana z klientów sklepu allegro. Mój znajomy sprzedaje obuwie damskie na allegro i ma dosyć duży ruch. Mail allegro jest z gmaila. Następnie opcja importu kontaktów (maile kupujących) do pliku csv i mamy gotową bazę aktywnych maili zainteresowanych konkretną tematyką.

2. Jak na tym zarobić?

Potencjał bardzo duży, zwłaszcza, że target to obuwie. Dla początkujących polecam wysyłkę dobrze przygotowanego mailingu np z subskrybcją sms i ofertą wygrania butów. Osoba z bardziej wyszukanymi pomysłami może reklamować swój sklep z butami, odzieżą czy nawet produkty na odchudzanie (osoby to z reguły młode dziewczyny). Zastosowań jest mnóstwo

3. Jak wysyłać mailing?

Narzędzi jest sporo. Np darmowy pakiet freshmaila i podzielenie bazy na mniejsze po 500 maili. Program anomail (płatny jednorazowo, sam używam i polecam). Mailing przy użyciu własnego serwera, dla osób bardziej zaawansowanych.

4. Tylko 3 sztuki, aby osoby, które kupią bazę mogły być pewne, że nie zostanie ona zaspamowana. Nikt oprócz was nie będzie miał do niej dostępu.

5. Cena 75 zł. Otrzymujesz bazę i możesz wysyłać mailingi ile razy chcesz. Cena za tak wysoką jakość wydaje mi się bardzo atrakcyjna.

6. Recenzja. Podeślę tutorowi link do sklepu allegro, z którego pochodzi baza.

Chętnie odpowiem na wszystkie pytania


RE: Wysokiej jakości baza mailingowa - target obuwie damskie 25.000 maili - Klin - 27-06-2014 18:33

Buty ktore sprzedaje Twoj znajomy sa kierowane do mlodych ludzi jak rozumiem ? Jakiej plci sa klienci w wiekszosci ?


RE: Wysokiej jakości baza mailingowa - target obuwie damskie 25.000 maili - Zły_Szeląg - 27-06-2014 18:36

Obuwie dla młodych kobiet, głównie balerinki, szpilki i trampki. Prawie same kobiety Smile


RE: Wysokiej jakości baza mailingowa - target obuwie damskie 25.000 maili - Piootrek - 28-06-2014 09:00

Rezerwuje


RE: Wysokiej jakości baza mailingowa - target obuwie damskie 25.000 maili - Zły_Szeląg - 29-06-2014 16:32

Ok trzymam Ci jedną sztukę. Na zamówienie mogę pozyskać na takiej samej zasadzie bazy z innych branż - proszę o kontakt zainteresowane osoby Smile


RE: Wysokiej jakości baza mailingowa - target obuwie damskie 25.000 maili - wojtas99 - 30-06-2014 10:03

rezerwuje


RE: Wysokiej jakości baza mailingowa - target obuwie damskie 25.000 maili - Zły_Szeląg - 03-07-2014 22:18

Jedna sztuka sprzedana, jedna zarezerwowana, została jedna Big Grin Jeśli masz swój serwerek mogę pomóc zainstalować darmowy program do mailingu Big Grin


RE: Wysokiej jakości baza mailingowa - target obuwie damskie 25.000 maili - Zły_Szeląg - 11-07-2014 07:38

Wciąż dostępna ostatnia sztuka. Dobry target na subskrypcje sms. Pomagam przygotować szablon maila i doradzam w kwestii narzędzia do mailingu. Zapraszam Big Grin


RE: Wysokiej jakości baza mailingowa - target obuwie damskie 25.000 maili - Zły_Szeląg - 20-07-2014 17:54

Nadal jest ostatnia sztuka Big Grin


Wysokiej jakości baza mailingowa - target obuwie damskie 25.000 maili - surfer0700 - 31-08-2014 18:13

Wątek został zamnięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.