Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Inwestycja 4 tys-w co? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Inwestowanie - Dyskusje (/Forum-Inwestowanie-Dyskusje-315)
+--- Wątek: Inwestycja 4 tys-w co? (/Temat-Inwestycja-4-tys-w-co-93260)

Strony: 1 2


Inwestycja 4 tys-w co? - matt321 - 27-06-2014 14:37

Witam,
Forum sledze juz od dłuzszego czasu jako niezarejestrowany uzytkownik,dzisiaj jednak postanowilem dokonac rejestracji aby aktywnie wlaczyc sie w zycie forum Smile
Posiadam na start kapital około 4 tys.Chciałbym zainwestowac w cos no wlasnie pytanie w co Wink Staram sie znalesc cos oczywiscie pewnego (wiem ze nigdy 100% pewnosci nie bedzie), no i teraz kwestia zwrotu w miare rozsadnym czasie czesci włozonej ewentualnie mozliwosc wypłaty calosc jako instant.
Zyskow nie oczekuje wielkich chociaz wielkie to i pojecie wzgledne.Mysle ze 1000 zl zarobione miesiecznie byłoby mocno satysfakcjonujace dla mnie Smile
moze macie jakies pomysly?
Moje niesmiala propozycja to paidverts


RE: Inwestycja 4 tys-w co? - Rafiks1992 - 27-06-2014 14:44

no paid bylby dobry tak sadze Wink jak chcesz troche zabawy to naucz sie grac w pokera, pozniej wplac sobie 50zl i jak bedziesz gral z glowa to mozesz wyciagnac kilka stowek Wink doswiadczenie i zimna glowa bez emocji Tongue


RE: Inwestycja 4 tys-w co? - Laster - 27-06-2014 15:52

(27-06-2014 14:44)Rafiks1992 napisał(a):  no paid bylby dobry tak sadze Wink jak chcesz troche zabawy to naucz sie grac w pokera, pozniej wplac sobie 50zl i jak bedziesz gral z glowa to mozesz wyciagnac kilka stowek Wink doswiadczenie i zimna glowa bez emocji Tongue

pokerface. tyle w temacie .








Co do mojej opinii , opcje binarne myślę będą dobrą opcją , lecz z czyjąś pomocą i konkretną wiedzą Wink


RE: Inwestycja 4 tys-w co? - Płotkagiełdowa - 27-06-2014 17:55

rozłóż sobie kapitał po trochu np 1000 w buxy 500 w paid vert 500 w giełde 500 w opcje binarne Tongue
500 w nauke angielskiego Big Grin itp
Wtedy masz mniejze ryzyko ze wszystko stracisz w jednej inwestycji Wink


RE: Inwestycja 4 tys-w co? - poleinthehole - 28-06-2014 01:30

@up

Myślę, że osoba nieobeznana w temacie zarabiania przez internet mogłaby mieć problem z ogarnięciem na raz tylu inwestycji. Każda z nich byłaby mocno absorbująca. Samo zapoznanie się z giełdą wymaga wiele cierpliwości i dużo czasu spędzanego przed komputerem, czy w książce.
Ja sam działam w PaidVerts, a w opcjach binarnych dopiero zaczynam. Oczywiście dywersyfikacja portfela jest tutaj dobrym posunięciem, ale skupianie się na wszystkim od początku i na raz już nie. Proponowałbym raczej stopniowe inwestowanie kapitału w którąś z opcji przedstawioną przez "Plotkagieldowa". Na początek kwoty nie większe niż np $10. A dlaczego? A no po to, żeby dobrze zapoznać się ze stroną internetową, platformą, itp. Musisz znaleźć odpowiednie dla siebie miejsce w "zarabianiu przez internet". Jedna osoba woli zjadać sobie paznokcie ślęcząc przy giełdzie, a inna woli poklikać sobie reklamy jak jest w PaidVerts. Smile


RE: Inwestycja 4 tys-w co? - matt321 - 28-06-2014 15:47

Serdecznie dziekuje za wszystkie odpowiedzi jak i za liczne PW Wink caly czas sie zastanawiam takze jakby ktos mial jeszcze jakies pomysly z checia wyslucham Smile rozumiem ze inwestujac np tys euro nie moge isc pozniej w jakimkolwiek momencie wycofac?


RE: Inwestycja 4 tys-w co? - poleinthehole - 28-06-2014 16:43

Zalezy w co zainwestujesz. Jesli zdeponujesz pieniadze na jakiejs platformie forex czy opcji binarnych to mozesz je wycofac. Wkladajac w paidverts bedziesz musial sie wykazac cierpliwoscia w oczekiwaniu na zyski.

Wysłane z mojego HUAWEI Y300-0100 przy użyciu Tapatalka


RE: Inwestycja 4 tys-w co? - matt321 - 28-06-2014 18:56

No wlasnie o to chodzilo Smile


RE: Inwestycja 4 tys-w co? - ZbysiuK - 28-06-2014 19:02

Mogłbyś w sumie dać 2 tysie na hyip np. GoldenChase. Tylko, że to ryzyko Smile

Dając 2 tysiące złotych (655 dolarów) osiągnął byś juz zysk 10.53$ (uwzględniając bonus 55% przy pierwszej wpłacie oraz Dwarf bonus) i powiększając go o prawie 0.30$ codziennie.

W miesiąc byś już pewnie wyszedł na swoje i potem zarabiał kokosy Tongue


RE: Inwestycja 4 tys-w co? - matt321 - 28-06-2014 19:53

No wlasnie kolege przeliczylem i sie zgadza.Inwestujac 655 dolarow plus bonus mozemy dziennie wyplacac okolo 20 dolarow czyli zwrot po miesiacu Wink a jak wyliczyles te 10.53?