Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
☑Poradnik FireSub- od zera do ernera㋡ - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: ☑Poradnik FireSub- od zera do ernera㋡ (/Temat-%E2%98%91Poradnik-FireSub-od-zera-do-ernera%E3%8B%A1-93246)



☑Poradnik FireSub- od zera do ernera㋡ - MrocznyKILL - 27-06-2014 00:08

poradnik firesub.pl, subskrypcje sms, triki, wskazówki, porady, informacje, loady, konwersja, programy, wypłaty, dashboard, poleceni, unikalne wizyty, wypłaty ekspresowe, paypal, payza, spam, nisze, facebook, nk, fora,

Aby zacząć przygodę z Firesub najpierw musisz posiadać konto w tymże serwisie.

Jeśli jeszcze nie posiadasz konta będzie mi bardzo miło jeśli skorzystasz z mojego polecenia: http://firesub.pl/polecam/8263e8f7e8

Możesz też dołączyć z linku czystego http://firesub.pl/

Jeśli posiadasz już konto przejdź do zakładki "PROGRAMY".
Znajdziesz w niej mnóstwo różnorodnych programów za promowanie których będziesz otrzymywać wynagrodzenie.

Wiele osób po prostu spamuje wszędzie gdzie się da tymi linkami w sieci lecz ja polecam bardziej wyszukane opcje Wink

Kilka pierwszych programów posiada swoje banery promocyjne (najedź na wybrany program kliknij "BANERY" )

Jeśli posiadasz swoją www/bloga możesz umieścić na niej wybrane banery i czerpać korzyści za każdym razem gdy ktoś kliknie w baner i dołączy do promowanego przez Ciebie programu. Jeśli zdecydujesz się na reklamy na swojej www/blogu warto taką www/blog dodać do tak zwanych autosurfów (linki do najlepszych polskich autosurfów można znaleźć na forum) pomocne narzędzie które za darmo z czasem podniesie nieco wartość naszej www/bloga. Możesz również banery umieszczać w swojej sygnaturze na forach internetowych czy wykupić dla nich reklamę np. w serwisach PTC.

Dla pozostałych programów możesz sam stworzyć banery i promować jak powyżej lub możesz promować takie programy bezpośrednio poprzez kampanie mailowe (polecam wykupić reklamę w legalnych bazach... na spamie daleko się nie zajedzie Wink ).


O metodach spamerskich pisał nie będę bo poradników na ten temat na forum jest cała masaIdea

Mam nadzieję że nowe osoby zaczną od postawienia www/bloga ewentualnie będą inwertować w reklamy a nie będą zarabiać jak spora część userów na spamie facepalm


☑Poradnik FireSub- od zera do ernera㋡ - daniel42na - 27-06-2014 00:19

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.