Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Netsales, a niepełnoletność... - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Netsales, a niepełnoletność... (/Temat-Netsales-a-niepelnoletnosc-93239)



Netsales, a niepełnoletność... - Ventura - 26-06-2014 20:14

Witam!

Jestem niepełnoletni (17 lat) i chciałbym skorzystać z sieci afiliacyjnej NetSales, lub innej podobnej sieci.

Mam niezły pomysł, a przede wszystkim w miarę dobrą wiedzę na temat SEO i wyczuwam niezły interes (no bo ile człowiek może męczyć PPA? Smile)

I tu moje pytanie:
Czy gdy założę konto na mnie, a później podam konto bankowe np. rodzica, czy będzie wszystko ok? Czy mogą to sprawdzić?

Czy może, bez kombinowania muszę założyć konto na opiekuna prawnego?

Z góry dzięki za odpowiedź.

Ps: Może znacie jakąś sieć afiliacyjną dla niepełnoletnich (nie związaną z grami)


RE: Netsales, a niepełnoletność... - afiliant - 14-07-2014 12:43

Hej,

Musisz mieć zgodę rodzica na taka działalność. Od zysku trzeba bowiem później zapłacić podatek. Lepiej zarejestruj po prostu konto na rodzica, a po 18-stym roku je zmienisz.