Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Kalkulator - Golden Chase. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Kalkulator - Golden Chase. (/Temat-Kalkulator-Golden-Chase-93236)

Strony: 1 2


Kalkulator - Golden Chase. - ZbysiuK - 26-06-2014 19:57

Chcę wam przedstawić mój kalkulator do platformy GoldenChase.

Jest on wykonany w exelu, lecz są dodane przyciski Smile
Myślę, że wszystkim się spodoba Smile

Prosiłbym o ocenę tego kalkulatorka w komentarzu od 1-10 Smile
Myślę, że w wieku 14 lat to i tak ładnie Smile

Liczę na jakiegoś reputka ^^ ;d

Link : https://rapidu.net/5712811002/dsdsdsdsdsds.xlsm


RE: Kalkulator - Golden Chase. - SmigolMarek - 26-06-2014 20:32

Dodałbyś jakieś zdj albo coś w tym stylu do tematu?


RE: Kalkulator - Golden Chase. - ZbysiuK - 26-06-2014 20:50

Jasne już zmieniam Smile


RE: Kalkulator - Golden Chase. - kamylo - 28-06-2014 10:10

Dlaczego max karłów danego typu to 99? bez sensu. Jak mam 112 np to co. Usunąłbyś te comboboxy i dał normalne wpisywanie w okienko.


RE: Kalkulator - Golden Chase. - ZbysiuK - 28-06-2014 16:55

Zrobiłem tak jak mówiłeś, oraz dodałem bardzo fajną opcję Smile. Podaje ci dokładny czas kiedy byś mógł zakupić danego karła Smile


RE: Kalkulator - Golden Chase. - MarketGlory - 29-06-2014 00:45

Przepraszam bardzo że się wtrącam ale po co tworzyć coś co już jestTongue
Kalkulator Goldenchase : Kalkulator


RE: Kalkulator - Golden Chase. - ZbysiuK - 29-06-2014 02:15

@UP
Jest napisany w języku angielskim iii nudziło mi się Big Grin
Mój jest ładny i dostępny pod ręką wystarczy kliknąć, a tak to wchodzić w przeglądarkę, wpisywać stronę i wgl męczące to... ;p


RE: Kalkulator - Golden Chase. - kamylo - 29-06-2014 14:48

Fajnie działa ;d Tylko jak przy tym ile będę czekał na danego krasnala aby kupić jest 0,1 dnia to trochę śmieszne ^^ lepiej godzinowo a w nawiasie dni Wink


RE: Kalkulator - Golden Chase. - ZbysiuK - 29-06-2014 18:23

Spoczko już zmieniam Smile


RE: Kalkulator - Golden Chase. - kolorpurpury - 30-06-2014 09:22

W sumie sam dla siebie już jakiś czas temu zrobiłem też coś podobnego, tylko że w arkuszu od open office. Po wpisaniu ile jest krasnali liczy ile one zarabiają na godzinę i na dobę golda, ile dziennie na konto purchase i ile na cash out, ile dziennie dolarów jest do wypłaty i ile na godzinę, przelicza to też na złotówki na godzinę, dziennie, tygodniowo i miesięcznie przy aktualnych zarobkach oraz ile minut, godzin i dni potrzeba na każdego krasnala.

Do golden cows zrobiłem coś podobnego ale ma więcej funkcji bo tam jest w Bitcoinach i liczy ile czasu do minimum do wypłaty będzie zbierać i ile czasu zostało do uzbierania minimum ile czasu będzie się zbierać 1mBTC i 1BTC i takie różne w sumie jak mi się nudzi to sobie dodaję kolejne funkcje Smile