Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Konto bankowe dla niepełnoletnich - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Konto bankowe dla niepełnoletnich (/Temat-Konto-bankowe-dla-niepelnoletnich-93224)



Konto bankowe dla niepełnoletnich - grzesiek1990 - 26-06-2014 16:34

Zarabianie w internecie to czynność, którą można rozpocząć bez względu na wiek. Liczą się posiadane przez nas umiejętności oraz zapał do pracy i nauki. Są jednak pewne wymagania, które są potrzebne, żeby móc czerpać zyski z pracy przy komputerze. Jednym z nich jest posiadanie konta bankowego, na które będą wpływały nasze zarobki. Aby założyć rachunek bankowy należy mieć jednak skończone 18 lat. Są jednak specjalne konta dla młodzieży. Jednym z nich jest izzyKONTO oferowane przez mBank dla osób, które skończyły 13 lat. Otworzyć konto możesz tutaj. Zrób to i zacznij zarabiać.


RE: Konto bankowe dla niepełnoletnich - v3XeR - 26-06-2014 16:58

kosz Smile ukryty ref


RE: Konto bankowe dla niepełnoletnich - Kede - 26-06-2014 17:11

Sprawa wygląda tak, że jest to forum zarobkowe. Większość osób reklamujących darmowe konta bankowe oferuje część prowizji za założenie przez ich ref konta. A napisałeś ćwierć-artykuł, który brzmi jak papka dla idiotów i liczysz na rejestracje. To raczej nie wypali Wink Powodzenia.


RE: Konto bankowe dla niepełnoletnich - grzesiek1990 - 26-06-2014 18:48

Nie zamierzam nikogo namawiać do założenia konta z mojego refa. Zamieściłem go, ponieważ przedstawiłem konto, które dla wielu osób może okazać się dobrą ofertą. Jeśli ktoś chce je otworzyć nie musi tego robić z mojego linku, może przecież po przeczytaniu tego wątku wejść na stronę banku i wtedy nikt nie dostanie żadnej prowizji. Co do tego, że to ćwierć artykułu to chciałem tylko zaprezentować taką ofertę, a jeśli ktoś potrzebuje więcej informacji to może łatwo je odnaleźć lub dopytać. Myślę, że na tym forum jest także wielu początkujących, którzy potrzebują takich informacji i tak doświadczeni użytkownicy jak wy, drodzy poprzednicy powinniście to zrozumieć.


Konto bankowe dla niepełnoletnich - yazir - 29-06-2014 23:32

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.