Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik pracy: Kciuk :D - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dziennik pracy: Kciuk :D (/Temat-Dziennik-pracy-Kciuk-D-93193)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13


RE: Dziennik pracy: Kciuk :D - kciuk - 04-08-2014 00:23

Troszkę ostatnio zaniedbuje dziennik. Jutro wstawie SSy z ostatnich dwoch dni.
W między czasie wziąłem się za PaidVerts, wpłaciłem tam 20$, po czym wszystkie punkty BAP przerąbałem w ruletce(przez moją pazerność(duże stawki) i emocje) przed chwilą wpłaciłem 29$, co dało mi prawie 90k BAP. Znowu zagrałem w ruletke swoim sposobem, tyle że teraz bez nerwów, na mniejszej stawce. I tak przez dobrą godzinke nabiłem sobie do 110k bapu Smile Czyli 20k bap to jakieś 10dolców Big Grin Jakby ktoś chciał zacząć w PV, moge doradzić wytłumaczyć itp. Nauczę również jak grać z głową w ruletke, by powięszać swój bap z minimalnym ryzykiem(czym mniejsza stawka tym mniejsze ryzyko) w zamian za refa Smile
REF: http://www.paidverts.com/ref/Kciuk
Po rejestracji prosze pisać na priv, w razie pytań też piszcie Big Grin


RE: Dziennik pracy: Kciuk :D - notentego - 04-08-2014 01:17

Uuu przerzutka z subów na pw?


RE: Dziennik pracy: Kciuk :D - kciuk - 04-08-2014 07:40

Nie, chec sprawdzenia jak to dziala. Smile

Mała rundka w ruletce i 10k bap do przodu, czyli zarobilem jakieś 5$. Aktualnie 120k bap
@Znowu mała rundka i 10k bap do przodu. Dziś juz 10$ do przodu Smile Aktualnie 130k bap


RE: Dziennik pracy: Kciuk :D - robobobo77 - 04-08-2014 12:31

Jeżeli masz czas to prosiłbym o przejrzenie prywatnych wiadomości Cool


RE: Dziennik pracy: Kciuk :D - muzzle - 04-08-2014 18:13

Zajebistą motywację dajesz.. Tak BTW. jesli to nie problem: linki wstawiasz w shorte? Bo coś mi się wydaje ze ludzie się boją wgl z nich korzystać (sh.st)


RE: Dziennik pracy: Kciuk :D - poduszka12 - 04-08-2014 18:18

Powodzenia Wink


RE: Dziennik pracy: Kciuk :D - brac193 - 04-08-2014 19:50

Jak te rundki to strategia czerwonych i czarnych to radze uważać, -30k BAPsow na tym jestem Big Grin


RE: Dziennik pracy: Kciuk :D - kciuk - 04-08-2014 22:20

@[brac193] moja metoda nie opiera się na przemiennie wybieraniu kolorów, albo katowaniu jednego aż Ci wpadnie ;p Trochę bardzo ją zmodyfikowałem i daje efekty. A co do -30k bap to zapewne działałeś na dużej stawce (ja działam na 300, czasem 150, czasem 500 jak jestem prawie w 100% pewny) i też jak Ci przy ostatnim wrzucie zabierze kase(można tylko do 5k bap obstawiac) to dajesz od nowa, a nie znowu dajesz 5k i masz nadzieje ze Ci wpadnie, bo niestety ale czesto bywa, ze nie wpadnie Smile Tak można duuużo siana utopić. Za pierwszym razem 20$ tak przerabalem czyli jakies 60k bap ;p

@Troszkę pograłem i mam juz 182k bap. Narazie tyle zostawiam bo nie chce spaść z 7 grupy bap


RE: Dziennik pracy: Kciuk :D - brac193 - 05-08-2014 11:49

Działałem na początku za 20 i progresywnie jak nie wpadało to rosła stawka (wiesz pewnie o co chodzi). Zadowolony, że mi dobrze szło wjeżdzałem ze stawką 200-500 i szybko wpadało, niestety miałem postawione czerwone a było baaardzo dużo czarnych z rzędu i 2 zera po drodze, odstawiłem ruletkę póki co w wyniku tego Big Grin ale Tobie życzę powodzenia i widze, że metoda działa Smile


RE: Dziennik pracy: Kciuk :D - kciuk - 05-08-2014 15:25

Ten system jest cwany i najlepiej robić tak, że z rana 5k bapu i wieczorem 5k bapu. To jest dosyć bezpiecznie Smile

Planuje wejść na opcje binarne, a dokladniej na BDSwiss. Ich oferta wydaje się ciekawa, mam swojego ziomka, do którego w każdej chwili moge zadzwonić i on mi prognozuje co wzrośnie itp. Dodatkowo jest tam opcja obserwowania inwestorów. Jak się dobrze trafi to nawet nie musimy wiedzieć o co biega z Opcjami, tylko trzymać się danego inwestora. Smile Dziś albo jutro wpłace tam minimalny depozyt czyli 100 Euro. Szukam też osoby która pomogłaby mi wejść w opcje. Jak jest ktoś taki to prosze o PW Smile