Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[SPRZEDAM] Odblokowywanie kont FB + Robię konta na zamówienia ! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: [SPRZEDAM] Odblokowywanie kont FB + Robię konta na zamówienia ! (/Temat-SPRZEDAM-Odblokowywanie-kont-FB-Robie-konta-na-zamowienia-93192)

Strony: 1 2


[SPRZEDAM] Odblokowywanie kont FB + Robię konta na zamówienia ! - lipa1920 - 26-06-2014 09:43

1.Nazwa przedmiotu : Odblokowuje konta FB (weryfikacja zdjęciowa) i robię fake konta na zamówienia
2.Opis przedmiotu : niżej
3.Zdjęcia : -
4.Kontakt : gg 34814170 / email : [email protected] / Pw
5.Cena :
Odblokowywanie konta FB :
10zł
konta na zamówienia :
Pakiety:
1. 200-400 znajomych, 5 grup, konto zweryfikowane = 5zł
2. 500-1000 znajomych, 10 grup, konto zweryfikowane = 10zł
3. pow 1000 znajomych, 15 grup, konto zweryfikowane = 15zł
4. pow. 2000 znajomych, 20 grup, konto zweryfikowane = 20zł
Jeśli ktoś chce ze stażem konto to każdy 3 dni stażu = 1zł
6.Sposób zapłaty za przedmiot : paypal/bank

Opis : odblokowuje konta na FaceBooku (tylko wer. zdjęciowa), cena 10zł dlaczego? bo po weryfikacji lepiej sie zarabia Smile Taka prawda. Ja na moim byłym fake koncie jak dalem zdjecie laski bylo z 100 lajkow, po weryfikacji bylo 200+ 5 udostępnien i sporo komentarzy Wink
co do kont na zamówienie mam tylko takie wymagania :
podać imie i nazwisko,
zdjęcia tej osoby skąd te zdjęcia mam wziąść.

Jeśli mi nie wierzycie to polecam sprawdzić ten temat z odblokowaniem kont przez moją osobe na FB .
Link : http://zarabiam.com/Temat-odblokowuje-konta-na-FB-92247

Polecam się ! Smile
Wszelkie pytania itp prosze kierować tutaj w tym temacie

POPRAWKA GG PRZEPRASZAM WŁAŚCICIELA GG ,
MOJE PRAWIDŁOWE GG !!!
GG 34814170


RE: [SPRZEDAM] Odblokowywanie kont FB + Robię konta na zamówienia ! - Rafiks1992 - 26-06-2014 13:27

kazdy dzien stazu 1zl? ze tak zaprzeproseniem zapytam powalilo Cie ;d? to mowisz ze u zwyklych ludzi z tego forum mozna kupic konto ze stazem np 2 miechy z jakimis tam znajomymi i grupami za nie wiem max 10zl, a u Ciebie za takie konto 60zl ;d? napewno ktos sie zglosi Wink zmien cenie taka mala rada


RE: [SPRZEDAM] Odblokowywanie kont FB + Robię konta na zamówienia ! - lipa1920 - 26-06-2014 13:32

masz racje Big Grin
za 3 dni stażu = 1zł lepiej ? Tongue
Sprzedawaja bo im sie przypomni ze maja konto taka jest prawda Smile i po tym tylko na tym dorabiaja


RE: [SPRZEDAM] Odblokowywanie kont FB + Robię konta na zamówienia ! - dart - 29-06-2014 21:51

Witam. Mam konto do odblokowania poprzez weryfikację zdjęciową - plus chciałbym kupić jedno konto do 1000 znajomych. Da radę za 15 zł ?


RE: [SPRZEDAM] Odblokowywanie kont FB + Robię konta na zamówienia ! - Duxone00 - 29-06-2014 22:32

Cytat:za 3 dni stażu = 1zł lepiej


hahaha Big Grin chcesz sprzedam Ci takie z 2007 roku Big Grin staż 7 lat
Licząc Twoją stawką wyjdzie jakieś 851zł


RE: [SPRZEDAM] Odblokowywanie kont FB + Robię konta na zamówienia ! - Pawel Szamotulski - 30-06-2014 15:02

Polecam. Może i BARDZO drogo ale skutecznie, a to chyba najważniejsze. Według mnie powinno to kosztować ok. 5 zł (konto 600 znajomych) ale i tak było warto.


RE: [SPRZEDAM] Odblokowywanie kont FB + Robię konta na zamówienia ! - Lexarr - 30-06-2014 16:10

Odblokowujesz po weryfikacji tożsamości też? Da się takie konto odblokować? Ktoś umie?


RE: [SPRZEDAM] Odblokowywanie kont FB + Robię konta na zamówienia ! - YouAreKilled - 04-07-2014 09:52

Kupiłem konto, wszystko przebiegło pomyślnie. Smile

Polecam.


RE: [SPRZEDAM] Odblokowywanie kont FB + Robię konta na zamówienia ! - dart - 09-07-2014 07:45

Odblokowanie konta za pomocą weryfikacji obrazkowej - wszystko spoko! Gorąco polecam! Smile


RE: [SPRZEDAM] Odblokowywanie kont FB + Robię konta na zamówienia ! - bolo9797 - 09-07-2014 10:00

Jezeli zakupie konto to na ile dajesz gwarancje na weryfikacje ?? Tzn jak mi wyskoczy weryfikacja to do jakiegos terminu za free weryfikujesz?