Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Współpraca - allegro Fifa 14 coins, PC, Xbox, PS3/4 - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Współpraca - allegro Fifa 14 coins, PC, Xbox, PS3/4 (/Temat-Wspolpraca-allegro-Fifa-14-coins-PC-Xbox-PS3-4-93111)



Współpraca - allegro Fifa 14 coins, PC, Xbox, PS3/4 - best1 - 24-06-2014 17:59

Cześć,
szukam osób do współpracy z allegro, jak również innymi portalami, aukcyjnymi przy sprzedaży coins (monet) do gry Ffia 14, w wersji PC, Xbox, PS3/PS4.

Mam dostęp do tanich monet, dlatego można dobrze zarobić, bo cena, będzie zawsze jedna z najniższych na allegro już z zarobkiem.

Najchętniej sam bym się tym zajął, ale niestety nie mogę być tak często przy kompie, a wiadomo, tak kupujący zaraz chce monety, to potrzebne osoby, lubiące prace w kompem. Szukam tak, ze dwie pewne osoby.

Ryzyka nie ma bo towar jest cały czas dostępny to nie trzeba kupować na zapas i obawiać sie czy zejdzie Smile

Osoby zainteresowane pisać na PW, najlepiej podając tez kontakt do siebie aby ustalić szczegóły,np GG.


RE: Współpraca - allegro Fifa 14 coins, PC, Xbox, PS3/4 - raikks - 24-06-2014 18:01

Trochę mało zaufania jest od ciebie, dopiero 2 posty masz..
Ale może to złudzenie


RE: Współpraca - allegro Fifa 14 coins, PC, Xbox, PS3/4 - best1 - 04-07-2014 14:41

Wiesz, nie pisze tu tylko, żeby sobie popisac i nabić posty. Mam jakas sprawie to wtedy pisze, dlatego malo postow Smile

A odpowiadajac tak zbiorczo na pytania, napisze, ze zarobek jest okolo 20% to tak na spokojnie ,bo mniej wiecej o tyle tansze za coinsy w hurtowni niz sa sprzedawane na allegro czy w necie. I to jest ten zarobek, coisny oczywiscie ja dostarcze, a Ty zajmujesz sie sprzedaza detaliczna. Ta kjak pisalem wyzej, nie mam czasu zajmowac sie detalicznie, bo jest ot pracochlonne, dlateog szuakm osob do wspolpracy. Problemow ze zbytem z monetami nie ma, ale jest to dosc pracochlonne Smile


RE: Współpraca - allegro Fifa 14 coins, PC, Xbox, PS3/4 - Patenciarz - 04-07-2014 14:48

Rozumiem ze wymagane jest miec ps4/xboxa? Bylbym zainteresowany kiedys sprzedawalem monety na PC mialem bota ktory wygrywal mi w sekunde mecze po 20:0 . Tak wiec prosilbym o wiecej szczegolow jesli mozna


Współpraca - allegro Fifa 14 coins, PC, Xbox, PS3/4 - daniel42na - 07-07-2014 20:58

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.