Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Firesub.pl (POMOC) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Firesub.pl (POMOC) (/Temat-Firesub-pl-POMOC-93106)



Firesub.pl (POMOC) - Masakra - 24-06-2014 16:24

Witam, zglaszam sie do was z prosba, poniewaz szukam mentora na Firesub. W przeszlosci zarobilem na innym serwisie polegajacym na tym samym 600zl samemu, tylko, ze ten sposob sie wypalil i przestalem zarabiac cokolwiek. Mam przerwe w zarabianiu okolo 4 miesiecy, ale nie zapomnialem o wszystkich najwazniejszych rzeczach i mam sile na zarabianie na wakacje.
Prosilbym o zglaszanie sie ludzi, ktorzy maja do zaoferowania jakas wiedze na zarabianie, a nie tylko z pytaniami czy mam FanPage na FB.
Pozdrawiam


RE: Firesub.pl (POMOC) - raxos122 - 25-06-2014 18:50

Rowniez i ja prosil bym o takowa pomoc, oczywiscie za refa, czasu mam bardzo duzo. Czy ktos chociazby kto pomoze gdzie umiescic link np z adf.ly. Czekam na PW Smile


RE: Firesub.pl (POMOC) - Liromir - 25-06-2014 19:01

(24-06-2014 16:24)Masakra napisał(a):  Witam, zglaszam sie do was z prosba, poniewaz szukam mentora na Firesub. W przeszlosci zarobilem na innym serwisie polegajacym na tym samym 600zl samemu, tylko, ze ten sposob sie wypalil i przestalem zarabiac cokolwiek. Mam przerwe w zarabianiu okolo 4 miesiecy, ale nie zapomnialem o wszystkich najwazniejszych rzeczach i mam sile na zarabianie na wakacje.
Prosilbym o zglaszanie sie ludzi, ktorzy maja do zaoferowania jakas wiedze na zarabianie, a nie tylko z pytaniami czy mam FanPage na FB.
Pozdrawiam

a Ty co masz do zaoferowania? śmieszą mnie takie propozycje "dam refa a Ty mnie naucz wszystkiego", co to jest ten ref, żeby aż tyle za niego dawać


RE: Firesub.pl (POMOC) - Assasinoo - 25-06-2014 19:06

Liromir dokładnie, za samego reffa nie ma kasy od razu ^^ Miałem taką babkę, co myślała, że za nią zarobię tą kasę beka Myślała, że skoro jest reffem to dostanie super niszę.


RE: Firesub.pl (POMOC) - 4RxSushi - 27-06-2014 10:05

pisz na email : [email protected] , on Cię odpowiednio nakieruję


RE: Firesub.pl (POMOC) - Masakra - 30-06-2014 10:19

Wiecie, mam nawet dowody wyplaty ponad 500zl, wiec zarobic, zarobilem, wiec nie oczekuje, ze ktos za mnie te pieniadze zarobi, bo juz swoje zarobilem, dla niektorych to grosze, dla mnie to bylo juz cos, jak dla swiezaka.


Firesub.pl (POMOC) - Hybrid1990 - 29-01-2019 16:24

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.