Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[problem] Duze obciążenie CPU - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarządzanie stronami Internetowymi (/Forum-Zarzadzanie-stronami-Internetowymi-358)
+--- Dział: Hostingi i Serwery (/Forum-Hostingi-i-Serwery-359)
+--- Wątek: [problem] Duze obciążenie CPU (/Temat-problem-Duze-obciazenie-CPU-93105)



[problem] Duze obciążenie CPU - flown - 24-06-2014 16:13

Witam,
ostatnio dostaje mejle do hostingu o dużym zużyciu CPU. Na moim pakiecie dopuszczalne jest zużycie 2% podczas gdy moja strona zużywa ponad 6%. Efektem bylo przerzucenie mnie na coraz to droższe pakiety i teraz mam do zapłaty jakąś tam różnice. Rozmawialem juz z supportem i dowiedzialem sie, ze duze zużycie moze byc spowodowane ktorąś z wtyczek. Wylączylem wszystkie jakie mogłem i obniżając zużycie do 4%. Korzystam z (po wyłaczeniu przekreślonych spadło do 4%): All In One SEO Pack, Facebook Members, Google Analytics Dashboard for WP, Meteor Slides, Search & Replace, SEO Content Control, Shortcode, Social Sharing Toolkit, WP Comment Cleaner i WangGuard.

Czym moze być jeszcze spowodowane obciążenie?


RE: [problem] Duze obciążenie CPU - Qwik - 24-06-2014 16:14

Nie zoptymalizowanym szablonem.Zmień na jakiś inny i sprawdź jakie jest obciążenie i zainstaluj wtyczki optymalizujące.


RE: [problem] Duze obciążenie CPU - flown - 24-06-2014 16:40

Zmiana szablonu raczej nic nie daje, z resztą był z Wordpress'a. Zainstalowałem wtyczke WP-optimize.


RE: [problem] Duze obciążenie CPU - linoskoczek - 25-06-2014 15:49

A masz jakąś wtyczkę do kejczowania?

Możesz podesłać link do strony na PW albo tutaj?


RE: [problem] Duze obciążenie CPU - flown - 25-06-2014 17:10

Dziekuje wszytkim za rady, ale juz po sprawie - zawiesili mi konto Smile Poza tym i tak konczył mi sie hosting. Wykupilem juz nowy i teraz mam do was pytanie:
Czy posiadając cały materiał z poprzedniego hostingu mogę odzyskać chociaż same posty Smile? Mam tylko to co zkopiowałem z serwera FTP. Nie mam kopii baz danych. Sad (w popłochu zapomniałem).


RE: [problem] Duze obciążenie CPU - Qwik - 25-06-2014 17:16

Bez bazy danych nie da rady.Napisz do nich aby Ci oddali bazę danych bo to w końcu twoja własność intelektualna.


RE: [problem] Duze obciążenie CPU - flown - 26-06-2014 18:53

Ok, dostałem od nich jakiśtam folder, ale znalazłem na kompie jeszcze cos co sie nazywa localhost.sql.crdownload, a pamiętam że sciagalem to z phpMyAdmin ledwo pare dni temu. Może być to przydatne? Jeśli nie to co mam z tego folderu zaladować przez phpMyAdmin? Mam tam jakieś pliki typu domena_wp1.conf, domena_wp1.sql itp. i foldery: "domena" i history.


RE: [problem] Duze obciążenie CPU - linoskoczek - 26-06-2014 19:15

(26-06-2014 18:53)flown napisał(a):  Ok, dostałem od nich jakiśtam folder, ale znalazłem na kompie jeszcze cos co sie nazywa localhost.sql.crdownload, a pamiętam że sciagalem to z phpMyAdmin ledwo pare dni temu. Może być to przydatne? Jeśli nie to co mam z tego folderu zaladować przez phpMyAdmin? Mam tam jakieś pliki typu domena_wp1.conf, domena_wp1.sql itp. i foldery: "domena" i history.

localhost.sql.crdownload jest kopią bazy danych, ale niestety niepoprawnie ściągniętą przez Google Chrome (jest to tylko część bazy danych).
W PhpMyAdmin utwórz nową tabelę, wejdź w Import i wybierz plik .sql, czyli domena_wp1.sql.