Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
czy spam jest karalny? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: czy spam jest karalny? (/Temat-czy-spam-jest-karalny-93054)

Strony: 1 2


czy spam jest karalny? - lukaszz9 - 23-06-2014 20:52

chodzi o reklamowanie czegos. nie chodzi o samo naciąganie tylko rozsylanie.
czy na jakims forum albo na jakiejs stronie typu onet reklamujac cos mozna dostac kare? bany to wiadomo lecą jak szalone ale czy ktos z tym moze isc na policje i moga mnie za to ukarac?
dzieki za odpowiedzi Smile


RE: czy spam jest karalny? - Qwik - 23-06-2014 20:53

Mogą ukarać jeśli ma to wypływ na działanie strony.


RE: czy spam jest karalny? - lukaszz9 - 23-06-2014 20:57

no ok ale jesli zglosi mnie jakas osoba prywatna korzystajaca z tej strony a nie ktos kto tą stroną operuje to co?


RE: czy spam jest karalny? - Qwik - 23-06-2014 21:02

Nie ma żadnych podstaw prawnych i nikt nie jest tak głupi aby tracić czas na takie pierdoły.


RE: czy spam jest karalny? - Symbian - 23-06-2014 21:03

Karalny.


RE: czy spam jest karalny? - lukaszz9 - 23-06-2014 21:06

czyli myslicie ze spamowac dalej? bo taki onet np czy cos to sobie z tego nic chyba nie robi skoro tyle spamu jest na kazdym kroku?
troche sie wkurzylem bo koles mi napisal wiadomosc ze jesli nie przestane to zglosi to na policje (potem sobie przypomnialem ze chyba ten typ sam spamuje wiec chcial mnie postraszyc bo pewnie mu konkurencje zrobilem)


RE: czy spam jest karalny? - daniel42na - 23-06-2014 21:09

Karalne, zależy kogo spamujesz i co on z tym poczyni, bo na przykład chłopaki z NK.pl to już kilku spamerów udupili i to dość boleśnie Big Grin


RE: czy spam jest karalny? - Qwik - 23-06-2014 21:14

Jedynie co użytkownik zrobi to zgłosi cie do administacji.


RE: czy spam jest karalny? - GoodLecki - 24-06-2014 10:16

Były przypadki że za spam ludzie do więzienia trafiali Smile


RE: czy spam jest karalny? - Profesor88 - 11-07-2014 19:55

Tak, mogą być z tego problemy.