Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Kara za umowe 528 zł Pomocyy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Prawo i Podatki (/Forum-Prawo-i-Podatki-195)
+--- Dział: Prawo i Podatki (/Forum-Prawo-i-Podatki-228)
+--- Wątek: Kara za umowe 528 zł Pomocyy (/Temat-Kara-za-umowe-528-zl-Pomocyy-93037)

Strony: 1 2 3


RE: Kara za umowe 528 zł Pomocyy - Wygrajgre - 23-06-2014 18:28

Czyli olać to?


RE: Kara za umowe 528 zł Pomocyy - v3XeR - 23-06-2014 18:31

KAŻDA UMOWA jest dopiero ważna gdy ją podpiszesz PISEMNIE!
lub ew. ustnie nagrają Ciebie (z tym do końca nie jestem pewny, ale na 99.99 % tak jest)
Ty żadnej czynności powyżej wymienionych nie zrobiłeś więc niech się walą, mam znajomego co w podobny sposób wyłudzili od niego ponad 1000zł, straszyli go że kara będzie bardzo dużo ble ble.

nie odpisuj na ich e-maile i wyluzuj


RE: Kara za umowe 528 zł Pomocyy - Kede - 23-06-2014 18:46

Cytat:"Uwaga! Z momentem rejestracji, czyli w tym kroku, podejmujesz się
umowy o dzieło co rodzi prawa i obowiązki. Prosimy o zapoznanie się z
nią TUTAJ"

Uśmiałem się, takie dowcipy sypią Smile


RE: Kara za umowe 528 zł Pomocyy - bodek7654 - 23-06-2014 21:31

Panie to co pisze to mozna podwazyc , po 1 umowa to zgodne oswiadczenie woli stron stosunku prawnego , moze byc zawarte w formie ustnej [ prostych zazwyczaj ], przy umowach profesjonalnych nawet w formie dorozumianej ale jezeli chodzi o umowy ktore w spoosb szczegolny okreslaja zakres praw i obowiazkow stron , ze wzgledu na skutek jaki wywoluja tutaj umowa o dzielo powinna byc zawarta w formie pisemnej jezeli szczegolnie zawarta jest kara umowna , pozatym korzystanie z wzorca umowy i zawarte w niej klauzule mozna uznac za niedopuszczalne , pierwszy lepszy prawnik gdyby przy tym usiadl z ustawa i niektorymi orzeczeniami sadu moglby im taka odpowiedz napisac zeby juz wiecej pierdol i emaili nie wysylali , bo to normalnie az czlowkowi cos sie robi , niedosc ze ku*de fa*a wiedza ze ktos kto szuka w necie roboty jest potrzebujacy ze po prostu niema kasy to oni jescze z niego zdzieraja , pozniej sie dziwicie jakie mozna miec zdanie o tym wszystkim , nowi zarzadzajacy forum LCP w tym 1 z naszych uzytkownikow tego forum ktory "udosptepnia pluginy na blogi "niewiem czy mial na to wplyw ale dziwie sie ze wogole mogli na takie machloje pozwolic zeby wlasnych ludzi uwalac za pare groszy no ludzie bez zasad i honoru , a ty zmien dane w profilu bo beda na tym bazowac im nie bedzie szkoda wyslac list za 2 zl zeby dostac 500 zl , oni wiedza ze maile ludzie olewaja ale jak przyjdzie pismo do domu to sie ludzie przestrasza i wysla kase , zmien poki mozesz , a jak przyjdzie to napisz co tam jest napisane a pomozemy napisac odpowiedz nie bedziesz robil na "dziadów" , zle sie dzieje i nie mozna na to patrzec , nie odpisuj i nie reaguj na maile czekaj az wyciagna jakies kolejne kroki jezeli wogole je podejma tak jak pobieraczek , straszyc kazdy umie sadem ,ale takie rzeczy sa karalne wiec zeby pozniej sytaucja sie nie obrocila


RE: Kara za umowe 528 zł Pomocyy - bolo9797 - 24-06-2014 01:07

(23-06-2014 18:31)v3XeR napisał(a):  KAŻDA UMOWA jest dopiero ważna gdy ją podpiszesz PISEMNIE!
lub ew. ustnie nagrają Ciebie (z tym do końca nie jestem pewny, ale na 99.99 % tak jest)
Ty żadnej czynności powyżej wymienionych nie zrobiłeś więc niech się walą, mam znajomego co w podobny sposób wyłudzili od niego ponad 1000zł, straszyli go że kara będzie bardzo dużo ble ble.

nie odpisuj na ich e-maile i wyluzuj
Glupota...
Umowe o dzielelo nawet ustnie jest wazna (wiadomo ze potem trudno to udowodnic , ale w swietle prawa jest wazna)
Regulamin zatwierdzil podczas rejestracji czyli zapoznal sie z nim.
W swietle prawa moga kolesiowi nalozyc odsetki , a potem komornikiem straszyc.. Jak widac znalezli lepszy sposob jak placenie abonamentu za posiadanie konta ^^


RE: Kara za umowe 528 zł Pomocyy - domin_dz - 24-06-2014 08:33

Olej to, zwykli naciągacze i tyle Wink


RE: Kara za umowe 528 zł Pomocyy - Ramako - 24-06-2014 09:58

Umowa jest ważna nawet jeżeli wypełni się ją przez internet.
Mimo to uważam ,że nie skierują sprawy do sądu a nawet jeżeli to zrobią to i tak pewnie przegrają ponieważ na pewno adwokat znalazł by dużo luk w ich systemie, tak samo jak to było z pobieraczkiem.

Więc olej ich i nie płać, pewnie jeszcze wyślą do ciebie list tak jak to robią oni i inni podobni do nich.


RE: Kara za umowe 528 zł Pomocyy - marcel_kk - 24-06-2014 10:01

(23-06-2014 18:28)Wygrajgre napisał(a):  Czyli olać to?

A tak wogóle to jestes pełnoletni ?
Jeżeli nie, to ta umowa jest nic nie warta.


RE: Kara za umowe 528 zł Pomocyy - Falcons - 24-06-2014 10:58

#marcel_kk
Własnie nie jestem

Ps. To ja "wygrajgre" btw


RE: Kara za umowe 528 zł Pomocyy - Admin - 24-06-2014 11:15

Zarabianie na zastraszaniu, nic nowego w internetach.