Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Surf4web.eu - Bardzo dobry serwis! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Surf4web.eu - Bardzo dobry serwis! (/Temat-Surf4web-eu-Bardzo-dobry-serwis-93025)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25


RE: Surf4web.eu - Bardzo dobry serwis! - loryn222 - 28-04-2016 17:08

Witam , surf4web od jakiegoś czasu stacza się w dół pod względem zliczanego PTP jak i reklam PTC . Codziennie dostarczam ponad 2000 UV w nie zmienionej formie , najpierw zliczalność była na poziomie 70% w stosunku do UV , a teraz zliczalność jest na poziomie 1-10% i codziennie jest coraz mniej , choć od 10 dni dostarczam o 25% więcej uv niż wcześniej . Oto dowód moich słów :

[Obrazek: apmlggvcmmxf.jpg]

facepalmfacepalmfacepalmfacepalmfacepalmfacepalmfacepalmfacepalmfacepalmfacepalmfacepalm


RE: Surf4web.eu - Bardzo dobry serwis! - Kleju93 - 29-04-2016 18:11

Jakiś czas temu pisałeś, że odpuszczasz sobie promowanie ptp z surf4web.eu
(20-02-2016 09:54)loryn222 napisał(a):  Ja na pewno tu nie będę dostarczał UV po chyba administracje pogięło dziś wygenerowałem aktualnie ponad 1000 UV a na koncie w tym programie , mam 10 UV zaliczone i 1 niezaliczone .

Nie dość żę ich link zarobkowy jest wyświetlany , przez 30 sekund , na całą stronę , to jeszcze zliczalność jest na poziomie około 1% . Ja podziękuje bo żeby uzbierać 1000 zaliczonych UV tu , to musiałbym im na stronę wygenerowac , 100 000 wyświetleń UV .

Chyba ich pogięło , ja odpuszczam , i powodzenia innym , może od następnego miesiąca wejde , ale tylko w pakiety VIP

Teraz znów narzekasz, że niby nie liczy... liczy dobrze.
Nie jestem pewien, czy wiesz, ale w surfujkase.pl, gdzie głównie promujesz Twój link są również linki innych użytkowników, a jeśli komuś innemu zaliczy wejście z danego adresu IP, to Tobie już nie zaliczy...


RE: Surf4web.eu - Bardzo dobry serwis! - loryn222 - 29-04-2016 19:21

Kleju93 to ciekawe , bo w surfujkase jest 11stron w tym tylko 3 strony surf4web i codziennie jest tam minimum 2000-9000UV , dodatkowo promuje na SK gdzie ilość promowanych stron surf4web zmalała i maleje , mam ustawione za 5zeta.pl i 3zeta.eu przez 1h po północy link ptp surf4web , co daje mi po przeliczeniu nawet więcej UV niż normalnie , i z malejącą liczba stron surf4web we wszystkich autosurfach a mimo to zliczalnosc spada prawie do zera dziwne to nie uważasz? I nie tylko ja to zauważyłem, Wiesiek autosurfowicz który promuje surf4web ma to samo , właściciel SK juz się wycofał z uwagi na nieopłacalność i nieefektywność promowania tego linku , to samo Właściciel i grafik surfujkase.pl , wszystkim spada na łeb na szyje a ty piszesz mi tu bzdury . Sam sprawdź co żeście zepsuli lub powiedz otwarcie ze zamierzacie się z tego wycofać i tyle . UndecidedUndecided


RE: Surf4web.eu - Bardzo dobry serwis! - Kleju93 - 29-04-2016 19:27

(29-04-2016 19:21)loryn222 napisał(a):  Kleju93 to ciekawe , bo w surfujkase jest 11stron w tym tylko 3 strony surf4web i codziennie jest tam minimum 2000-9000UV , dodatkowo promuje na SK gdzie ilość promowanych stron surf4web zmalała i maleje , mam ustawione za 5zeta.pl i 3zeta.eu przez 1h po północy link ptp surf4web , co daje mi po przeliczeniu nawet więcej UV niż normalnie , i z malejącą liczba stron surf4web we wszystkich autosurfach a mimo to zliczalnosc spada prawie do zera dziwne to nie uważasz? I nie tylko ja to zauważyłem, Wiesiek autosurfowicz który promuje surf4web ma to samo , właściciel SK juz się wycofał z uwagi na nieopłacalność i nieefektywność promowania tego linku , to samo Właściciel i grafik surfujkase.pl , wszystkim spada na łeb na szyje a ty piszesz mi tu bzdury . Sam sprawdź co żeście zepsuli lub powiedz otwarcie ze zamierzacie się z tego wycofać i tyle . UndecidedUndecided

Jeśli Ci nie odpowiada Surf4web.eu, to po co nadal w nim jesteś?
Zawsze możesz zaprzestać promowania ptp, a nawet usunąć konto.


RE: Surf4web.eu - Bardzo dobry serwis! - loryn222 - 29-04-2016 19:34

W surfujkase obecnie jest 7stron ptp z surf4web ale tylko 3 aktywne w tym moja , jak do tej pory jest prawie 1700 UV czyli powinienem dzis okolo z rozumowania Klaju 500-600 wejść zaliczonych wiec się pytam gdzie one są . Masz racje moge zaprzestac promowania linku ptp waszego , ale z drugiej strony im dluzej promuje tym mam wiecej pewnosci przekonania ze poprostu wam sie kasa konczy i obcinacie na wszystkim i tyle , tak jak to bylo wczesniej i tyle.


RE: Surf4web.eu - Bardzo dobry serwis! - Kleju93 - 29-04-2016 19:44

No, rzeczywiście... bieda w tym miesiącu
[Obrazek: 94e47ace567c6cdf4f38312008e9dc4e.png]


RE: Surf4web.eu - Bardzo dobry serwis! - msdos400 - 29-04-2016 19:48

Ja już przestałem promować PTP s4w, ponieważ zlicza fatalnie. Ostatnio z 31 wejść UV zaliczyło tylko 4....... Masakra.


RE: Surf4web.eu - Bardzo dobry serwis! - misiekxxxl - 29-04-2016 19:48

Coś jest nie tak z tym serwisem i mówię to jako klikacz linków z tego serwisu. Od dobrych kilku tygodni linków nigdzie nie ma a nawet jak się trafi to i tak osobie reklamującej nie zalicza wejścia. Nowy filtr jest genialny i nikomu nic nie zalicza. Interes życia po prostu Smile Po co reanimować serwis a potem znowu doprowadzać go do ruiny???


RE: Surf4web.eu - Bardzo dobry serwis! - AlmostDivine - 29-04-2016 20:22

Ciekawa strona, sprawdze w najblizszym czasie Cool


RE: Surf4web.eu - Bardzo dobry serwis! - misiekxxxl - 29-04-2016 20:51

(29-04-2016 20:22)AlmostDivine napisał(a):  Ciekawa strona, sprawdze w najblizszym czasie Cool

My piszemy że nie warto i szkoda nerwów bo nic prawie nie zlicza a on będzie sprawdzał.Ręce opadają Rolleyes