Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[PPI]Co tak naprawdę jest pobierane? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Sieci CPA (/Forum-Sieci-CPA-363)
+---- Dział: Pay Per Install (/Forum-Pay-Per-Install-391)
+---- Wątek: [PPI]Co tak naprawdę jest pobierane? (/Temat-PPI-Co-tak-naprawde-jest-pobierane-93005)



[PPI]Co tak naprawdę jest pobierane? - toonwie - 22-06-2014 22:09

Witam.
Ostatnimi czasy zainteresowałem się PPI. Dużo czytałem na ten temat ale nigdzie nie mogłem znaleźć odpowiedzi na pytanie co tak naprawdę jest pobierane przez kogoś kto nabija mi Leada. Czy to nie jest czasem wirus Ukash itp?

P.S Jeśli zły dział przepraszam ale jak dobrze zrozumiałem to PPI i CPA to to samo .


RE: [PPI]Co tak naprawdę jest pobierane? - Radiant - 23-06-2014 11:12

Użytkownik pobiera downloader, który w tle instaluje adware.


RE: [PPI]Co tak naprawdę jest pobierane? - Corso - 24-06-2014 09:38

Czyli po prostu ściąga reklamy? Smile które mu szaleją gdy tylko coś otworzy? Big Grin


RE: [PPI]Co tak naprawdę jest pobierane? - Kurus92 - 24-06-2014 09:44

Toolbary często są instalowane,do niczego nie przydatne,utrudniające tylko zwykły ,,surf" po internecie.


RE: [PPI]Co tak naprawdę jest pobierane? - NetCashRevenue - 07-11-2014 11:30

Użytkownik pobiera instalator oprogramowania. Instalator instaluje oferty reklamowe oraz szukany program. Osoba promująca PPI jest wynagradzana za instalację poszczególnych ofert reklamodawców.

Kiedyś na modelu PPI było rozpowszechniane badware, dziś jest to jednak w pełni legalna i coraz popularniejsza metoda dystrybucji reklam.


RE: [PPI]Co tak naprawdę jest pobierane? - full2000 - 09-11-2014 18:48

Pobierane są toolbary/adware. Niestety plaga fałszywych alarmów istnieje to i tak leady w PPI zdarzają się znacznie częściej niż w PPA.


RE: [PPI]Co tak naprawdę jest pobierane? - entreri1pl - 09-01-2015 19:37

Wejdź sobie na instali.pl albo inny serwis z programami i za nic w świecie nie ściągniesz od nich programu aby nie zainstalować jakiegoś shitu Big Grin
Ciekawe ile oni na tym hajsu trzepią Big Grin
Swoja drogą taki pomysł na serwis to dobry motyw ;p


RE: [PPI]Co tak naprawdę jest pobierane? - wiktor112233 - 09-01-2015 21:02

Nawet najlepszy pomysł nie wypali bez wypozycjonowanej strony (źdródła trafficu).
Kiedyś programy pobierałem tylko z instalki.pl.