Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Podpiecie domeny - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie na blogach oraz własnych stronach internetowych (/Forum-Zarabianie-na-blogach-oraz-wlasnych-stronach-internetowych-281)
+--- Dział: Obrót domenami (/Forum-Obrot-domenami-253)
+---- Dział: O domenach (/Forum-O-domenach-241)
+---- Wątek: Podpiecie domeny (/Temat-Podpiecie-domeny-93002)

Strony: 1 2 3


Podpiecie domeny - dawkos23 - 22-06-2014 21:31

Siema, mam domene z namecheap.com, a hostin w biznes-host.pl. Jak podpiąć tą domene pod ten hosting? Dodalem juz w panelu directadmin ta domene, co jeszcze musze zrobic?

Pozdro Smile


RE: Podpiecie domeny - Hosiek - 22-06-2014 21:34

Jeżeli wszystko zrobiłeś poprawnie to zaczekaj aż dns się zaktualizują, zwykle robi się to 3 razy dziennie.
Dla pewności czy zrobiłeś to dobrze możesz oglądnąć.
https://www.youtube.com/watch?v=SYvCS1VDJYM


RE: Podpiecie domeny - abelabel2 - 22-06-2014 21:37

dnsy w panelu domeny ustawiles aby wskazywały hosting?


RE: Podpiecie domeny - dawkos23 - 22-06-2014 21:51

(22-06-2014 21:37)abelabel2 napisał(a):  dnsy w panelu domeny ustawiles aby wskazywały hosting?

Jak? Tylko w directdminie dodalem domene, nic wiece. A na tym filmiku jest wlasnie pokazane tylko to, co zrobilem. Zadnych dnsów Smile


RE: Podpiecie domeny - abelabel2 - 22-06-2014 22:18

W panelu domeny ustawiasz dnsy aby wskazywały serwer.
Dodanie domeny w DA to po prostu podpięcie jej. Musisz ustawić jej DNSy jeszcze.


RE: Podpiecie domeny - dawkos23 - 22-06-2014 22:42

(22-06-2014 22:18)abelabel2 napisał(a):  W panelu domeny ustawiasz dnsy aby wskazywały serwer.
Dodanie domeny w DA to po prostu podpięcie jej. Musisz ustawić jej DNSy jeszcze.

te dnsy to adresy IP czy mam po prostu wpisac tam ns3.biznes-host.pl itd.?


RE: Podpiecie domeny - lolekxp - 23-06-2014 09:17

ns3.biznes-host.pl tak to jest to

Ja ustawiam to po prostu tak:

Pierw wchodze tam gdzie kupilem domene i tam gdzie jest lista moich domen mam obok "Zmien DNS".
[Obrazek: image.png]

Mam nowe okno gdzie musze wpisac DNS
[Obrazek: image.png]

Przechodze na swoj hosting, wchodze do panelu i mam zakladke DNS Zones (u ciebie moze to inaczej sie nazywac), tam mam liste swoich stron, wchodze w edycje i z prawej mam adresy dns ktore musze skopiowac do panelu domen
[Obrazek: image.png]

Gotowe.


RE: Podpiecie domeny - dawkos23 - 23-06-2014 18:19

Juz ogarnalem, dzieki Smile


RE: Podpiecie domeny - dawkos23 - 24-06-2014 15:24

(23-06-2014 09:17)lolekxp napisał(a):  ns3.biznes-host.pl tak to jest to

Ja ustawiam to po prostu tak:

Pierw wchodze tam gdzie kupilem domene i tam gdzie jest lista moich domen mam obok "Zmien DNS".
[Obrazek: image.png]

Mam nowe okno gdzie musze wpisac DNS
[Obrazek: image.png]

Przechodze na swoj hosting, wchodze do panelu i mam zakladke DNS Zones (u ciebie moze to inaczej sie nazywac), tam mam liste swoich stron, wchodze w edycje i z prawej mam adresy dns ktore musze skopiowac do panelu domen
[Obrazek: image.png]

Gotowe.

Teraz jak wchodze na moja strona to wyskakuje "Welcome to the home of mydomain.com
To change this page, upload your website into the public_html directory"

O co chodzi?


RE: Podpiecie domeny - Qwik - 24-06-2014 15:25

Usuń index.html z katalogu gdzie masz pliki wordpressa albo dograj już nie pamiętam.