Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
konta email - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: konta email (/Temat-konta-email-92982)



konta email - rekki - 22-06-2014 17:14

1.Nazwa przedmiotu : konta email
[b]2.Opis przedmiotu : emaile na różnych serwisach
[b]3.Zdjęcia :

[b]4.Kontakt : PW, temat
[b]5.Cena : 0,2-0,3zł za konto
[b]6.Sposób zapłaty za przedmiot : PP, Skrill, przelew


Witam. Mam do sprzedania konta emailowe na wielu portalach. Np. wp.pl, o2.pl, interia. W zależności od ilości kont cena od 20 do 30gr za sztukę.
Możliwość dłuższej współpracy oraz jestem w stanie zrealizować większą sumę kont, w razie potrzeby klienta.


RE: konta email - Artiis - 25-06-2014 12:26

(22-06-2014 17:14)rekki napisał(a):  Witam. Mam do sprzedania konta emailowe na wielu portalach. Np. wp.pl, o2.pl, interia. W zależności od ilości kont cena od 20 do 30gr za sztukę.

To, życzę powodzenia w sprzedaży. Takie kona na wp.pl/interia chodzą po 3/4 gr. A na o2 po 1/2 grosze. Radzę, zmień post i sprzedawaj gmaila za 20/30 gr to może będziesz miał klientów.

Kolejny użytkowników, który chce oskubać "samych-swoich". Co jest z Wami ludzie?


RE: konta email - rekki - 25-06-2014 12:27

A no może i tak. Wcześniej sprzedałem kilkadziesiąt po 30gr za sztukę, to pomyślałem, że może tak chodzą Tongue


RE: konta email - Artiis - 25-06-2014 13:11

No to musiałeś, mieć dobrego klienta. Bo ja jakoś 3-4 miesiące temu sprzedałem hurtem 100 gmaili za 25zł.


konta email - daniel42na - 25-08-2014 00:14

Wątek został zamnięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.