Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Aplikacja facebook - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Facebook (/Forum-Facebook-452)
+--- Wątek: Aplikacja facebook (/Temat-Aplikacja-facebook-92930)

Strony: 1 2


Aplikacja facebook - Placuuh - 21-06-2014 18:33

Witam mam pewien pomysł na fanpage, ale potrzebuje do niego aplikacji. Chodzi mi o prostą aplikację: "like by przejść dalej" potem wysyła posty w imieniu użytkownika (oczywiście post ustawiamy jak ma wyglądać) następnie pokazuje się okno aplikacji z przyciskiem dalej (hiperłącze do zewnętrznej strony).


Jestem laikiem jeżeli chodzi o taki rzeczy, czy ktoś mógł by opisać krok po kroku tworzenie czegoś podobnego?

@Edit Znalazłem narzędzie "developers" czy nada się do opisanej wyżej aplikacji?


RE: Aplikacja facebook - abelabel2 - 21-06-2014 18:37

Tak, robiliśmy coś takiego.


RE: Aplikacja facebook - Placuuh - 21-06-2014 18:47

Daruj sobie takie posty, nie jest to śmieszne...


RE: Aplikacja facebook - abelabel2 - 21-06-2014 19:00

Wiem, znowu twoje posty są. Do stworzenia takiej aplikacji potrzeba trochę wiedzy, no chyba że zapłacisz, to możemy porozmawiać.


RE: Aplikacja facebook - Placuuh - 21-06-2014 19:05

Wiedzy to znaczy? Chodzi Ci o html/css? Potrafię robić strony, znam ludzi którzy robią strony więc nie ma z tym problemu. Chodzi mi tylko o małą instrukcję jak umieścić coś takiego na fejsi.


RE: Aplikacja facebook - abelabel2 - 21-06-2014 19:11

Hmmmm. W takim razie powodzenia wraz z html/css. Poleciłbym ci php/mysql/js by odczytać dokumentację facebooka.


RE: Aplikacja facebook - Placuuh - 21-06-2014 19:18

Pisałem, znam ludzi programistów, webmasterów. Co mi ze znajomości języka jak nie mam pojęcia gdzie to wstawić?


RE: Aplikacja facebook - abelabel2 - 21-06-2014 19:25

No to widać jak znasz. Zacznijmy od tego, że html ani css to nie języki programowania. Ten pierwszy to język znaczników, drugi to arkusz.
Gdybyś znał jakiś język wiedziałbyś chociaż jak uruchomić serwer na własnym komputerze, stworzyć prosty skrypt i wywołać go u siebie. Przecież w każdej książce, w prologu, jest o tym 'PORADNIK'.

Chcesz poradnik? Naucz się programować i ucz się dzień pod dniu. Zawsze też możesz zapłacić i wszystko dostaniesz, tylko sęk w tym... że i tak nic nie będziesz umiał.


RE: Aplikacja facebook - Placuuh - 21-06-2014 19:40

Czy ty w ogóle czytasz co ja pisze? Nie nie zapłacę Ci bo widzę, ze tylko o to chodzi. W dupie mam jak będziesz mówił o htmlu nie obchodzi mnie czego to jest język. Wiem, że są aplikacje dzięki, którym robi się coś czego potrzebuje. Prosił bym kogoś innego o pomoc, bo sępów widzę jest tu sporo...


RE: Aplikacja facebook - abelabel2 - 21-06-2014 19:52

Człowieku nawet nie sprzedam ci tej aplikacji za żadne pieniądze, bo nie w tym mam interes.
Dlatego ********* ci mówię, naucz się programować i zrób coś sam, bo tego w internecie nie znajdziesz. No chyba że dobrze poszukasz, ale widząc po twoich wypowiedziach nawet nie uruchomisz skryptu.