Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Konkurs ! Francuska nisza Whitehat do wygrania - 450,000 wyszukiwań miesięcznie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Forumowe Konkursy (/Forum-Forumowe-Konkursy-12)
+---- Dział: Konkursy użytkowników (/Forum-Konkursy-uzytkownikow-257)
+---- Wątek: Konkurs ! Francuska nisza Whitehat do wygrania - 450,000 wyszukiwań miesięcznie (/Temat-Konkurs-Francuska-nisza-Whitehat-do-wygrania-450-000-wyszukiwan-miesiecznie-92915)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11


RE: Konkurs ! Francuska nisza Whitehat do wygrania - 450,000 wyszukiwań miesięcznie - MaXimuS007 - 23-06-2014 15:11

Jak zwykle nie wygrałem. Big Grin Gratuluję zwycięzcom i czekam na kolejny konkurs. Tongue


RE: Konkurs ! Francuska nisza Whitehat do wygrania - 450,000 wyszukiwań miesięcznie - MostWanted - 24-06-2014 20:29

Wow, w końcu coś wygrałem Idea
Dałbym jakąś recenzje, ale raczej tak się nie wypowiem bo się nie znam Tongue
Znaczy się, niby rozumiem wszystko, bo Klin ładnie i zrozumiale to wszystko opisał.
No cóż więcej powiedzieć.. Klin po prostu podszedł profesjonalne do tematu.
Moim zdaniem nawet mógłby to sprzedawać.

Jeśli chodzi o mnie to mam dopiero ruszyć z PPA, ale póki nie znajdę tzw. "mentora" to dam sobie na razie spokój z tą formą zarobku, gdyż to jest troszkę bardziej skomplikowane, niż subskrypcje SMS Lol
Najbardziej byłbym zadowolony gdyby sam Klin, pomógł mi wejść w temat, bo widzę że ma w tym doświadczenie i dobrze to ogarnia Smile


RE: Konkurs ! Francuska nisza Whitehat do wygrania - 450,000 wyszukiwań miesięcznie - Klin - 25-06-2014 16:44

Dziękuję bardzo za pozytywne opinie (i oczywiście za reputki Smile).

Niedługo będzie kolejny konkurs. Cieszę się że uważacie iż podszedłem do tego profesjonalnie Lol

Zawsze chętnie pomogę gdy ktoś do mnie napisze PW.

Pozdrawiam