Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wyzerowanie punktów. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Wyzerowanie punktów. (/Temat-Wyzerowanie-punktow-92913)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


RE: Wyzerowanie punktów. - Danny - 24-06-2014 12:37

Chodzi o to, żeby FG istniało, co nam z punktów jak zuhsm słabo kręci?
Zresztą, nic się nie dzieje, właściciel musi coś próbować bo FG się skończy.


RE: Wyzerowanie punktów. - WydziałŚledczy - 24-06-2014 17:21

aukcje powinny byc zaraz po restocku lipcowym... fajnie jakby admin podal ile GP maja mniej wiecej uzytkownicy nie pisac nick i ilosc tylko tak w przyblizeniu pierwsza 10 Smile


RE: Wyzerowanie punktów. - MaXimuS007 - 24-06-2014 17:42

(24-06-2014 12:22)majeros napisał(a):  Przynajmniej strona zarobi na lepsze nagrody niż są terazTongue co z tego że zbieraliście tyle pkt?to po to się je zbiera żeby coś za nie dostać więc na resie spróbujcie i na aukcjach Smile
Nie po to zbierałem punkty, by marnować je na duperele. Będzie coś porządnego to wtedy wydam. W tej chwili potrzebny mi będzie np. kindle, bo od września technikum, a tam mi taki sprzęt będzie bardzo potrzebny, bo książek nie ma sensu kupować, bo na tym kierunku, gdzie się wybieram, po prostu zbyt prędko się coś zmienia... Najlepiej jakby to był, któryś z tych dotykowych. Kindle touch lub paperwhite i nie wiem, jakie tam jeszcze są. W wersji wifi + 3G. Te wersje chyba kosztują jakoś w granicach 500 zł. A jeśli chodzi o rozrywkę to z PSP byłbym zadowolony. Jeśli będą chociaż te nagrody, to z chęcią wykorzystam swoje punkty. Na razie nie ma nic ciekawego.

@Edit: Właśnie obczaiłem promocje na kindle paperwhite II na allegro. -30 %. Smile
http://allegro.pl/amazon-kindle-paperwhite2-rabat-30-ebooki-allegro-i4360336552.html (569 zł - 30 %= 398,30 zł)
http://allegro.pl/kindle-paperwhite-2-etui-rabat-30-ebooki-allegro-i4358356052.html (529 zł - 30 %= 370,30 zł)
Myślę, że ceny są dość atrakcyjne i nie jest to dużo więcej od tego kindle'a co był na poprzednim restocku. Cena tego kindle'a co był wynosi najprawdopodobniej 269 zł, jeśli to jest wersja bez reklam.
Lepszy jest ten z tego drugiego linku, bo z tego co widzę, ma niby większą pojemność i jest nawet tańszy.


RE: Wyzerowanie punktów. - Pawlak093 - 25-06-2014 00:13

(24-06-2014 12:37)Danny napisał(a):  Chodzi o to, żeby FG istniało, co nam z punktów jak zuhsm słabo kręci?
Zresztą, nic się nie dzieje, właściciel musi coś próbować bo FG się skończy.

Trzeba szukać innych sposobów. Wyzerowanie punktów nie gwarantuje od razu SUKCESU. Może to być nawet wielki błąd facepalm


RE: Wyzerowanie punktów. - haha40027 - 25-06-2014 13:34

(24-06-2014 12:37)Danny napisał(a):  Chodzi o to, żeby FG istniało, co nam z punktów jak zuhsm słabo kręci?
Zresztą, nic się nie dzieje, właściciel musi coś próbować bo FG się skończy.

Po pierwsze przydałaby się NAPRAWA zadania z facebookiem, co przełoży się na kilkadziesiąt dodatkowych lajków.

Po drugie ożywić ten fan page trochę, tzn. WIĘKSZA aktywność(dupere typu wklejanie zdjęć z odpakowywania nagród / filmików itp.) i od razu przybędzie ludzi, swego rodzaju reakcja łańcuchowa - kilka osób polajkuje/udostępni i na pewno przybędzie nieco ludzi.

Takie wyjście na początek, tylko do tego potrzeba chęci. Z tego co wiem to zadanie fb już dawno jest zepsute, więc...

Aktywność forum też zbytnio nie powala. Niby drobnostka, ale jednak ma pewne znaczenie...


RE: Wyzerowanie punktów. - MaXimuS007 - 26-06-2014 16:35

(25-06-2014 13:34)haha40027 napisał(a):  
(24-06-2014 12:37)Danny napisał(a):  Chodzi o to, żeby FG istniało, co nam z punktów jak zuhsm słabo kręci?
Zresztą, nic się nie dzieje, właściciel musi coś próbować bo FG się skończy.

Po pierwsze przydałaby się NAPRAWA zadania z facebookiem, co przełoży się na kilkadziesiąt dodatkowych lajków.

Po drugie ożywić ten fan page trochę, tzn. WIĘKSZA aktywność(dupere typu wklejanie zdjęć z odpakowywania nagród / filmików itp.) i od razu przybędzie ludzi, swego rodzaju reakcja łańcuchowa - kilka osób polajkuje/udostępni i na pewno przybędzie nieco ludzi.

Takie wyjście na początek, tylko do tego potrzeba chęci. Z tego co wiem to zadanie fb już dawno jest zepsute, więc...

Aktywność forum też zbytnio nie powala. Niby drobnostka, ale jednak ma pewne znaczenie...

Myślę, że to wina facebook'a, a nie admina. Tongue


RE: Wyzerowanie punktów. - xavi512 - 26-06-2014 16:55

Gdyby były częściej aukcje, a nie tylko resy, to nie byłoby teraz problemu z dużą ilością GP.


RE: Wyzerowanie punktów. - MoniaiKrzys - 26-06-2014 18:03

Aukcje w lipcu.


RE: Wyzerowanie punktów. - haha40027 - 26-06-2014 21:05

@MaXimuS007
Nie wiem po czyjej stronie leży ta wina z tym zadaniem. Nawet jeśli po stronie facebook'a to na pewno da się to naprawić.

A drugi aspekt - aktywność FanPage'a już nie zależy od facebooka... A na chwilę obecną to ten FP umiera Big Grin


RE: Wyzerowanie punktów. - MoniaiKrzys - 27-06-2014 20:34

Zuhsm powinien zabrać głos.