Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wyzerowanie punktów. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Wyzerowanie punktów. (/Temat-Wyzerowanie-punktow-92913)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


RE: Wyzerowanie punktów. - Matheo249 - 21-06-2014 21:50

Tylko same aukcje bez żadnego zerowania punktów. Co jak kilka osób uzbierało bardzo dużo GP i nie uda im się wziąć nagród? Strata czasu i pieniędzy. Dla nowych użytkowników to też nie jest dobre rozwiązanie. Przykład jak wyżej, nie uda mu się nic zgarnąć na aukcji, a potem traci GP przez reset. Ciągle jestem na NIE i oby to nie weszło w życie. W sumie wszystko zależy jakie będą nagrody na tej aukcji.


RE: Wyzerowanie punktów. - Situation - 21-06-2014 21:57

a co z rozliczeniem konkursu sms? Tongue dla mnie tam po aukcjach można zabrać GP bo już nie będę zbierał a na aukcjach zgarnę co się da Smile


RE: Wyzerowanie punktów. - MoniaiKrzys - 21-06-2014 21:59

Niech Zuhsm określi jakie miały by być nagrody na aukcjach i wtedy można się wypowiadać...


RE: Wyzerowanie punktów. - Matheo249 - 21-06-2014 22:12

A najlepiej jak aukcje zaczną się bezpośrednio po restocku lipcowym. Po co czekać do sierpnia? Idea


RE: Wyzerowanie punktów. - Yoji - 22-06-2014 00:41

niech najpierw będzie restocku a potem aukcji w tedy każdy będzie mógł sie wyprztykać z punktów Smile


RE: Wyzerowanie punktów. - glodoosie - 22-06-2014 07:33

Moim zdaniem zerowanie GP nie ma sensu, bo ci co nie chcą wydawać pieniędzy na konta premium nie zdobędą dobrych nagród. Teraz można sobie zbierać punkty przez parę miesięcy i dopiero przed restockiem wykupić premium, a jak ktoś jest zajebisty i myśli to wykupi premium tak żeby starczyło mu jeszcze na drugi restock.

Kiedy zostanie wysłany pendrive, który wybrałem w kwietniu?


RE: Wyzerowanie punktów. - kkrzysiekk351 - 22-06-2014 08:00

Żenada. Każdy zbierał tyle czasu i co z tego bedzie? Jakbys dawal wiecej nagrod to ludzie by widzieli ze jest sens zbierania a tak to na h*j jak dasz 5 drozszych nagrod na tyle ludzi co ich jeszcze nikt nie widzial poza jakimis starymi wrzutami . Na tej aukcji bedzie tak ze za koszulke bedzie trzeba dac pol mln bo sie wszyscy rzuca skoro ma byc zerowanie punktow.


RE: Wyzerowanie punktów. - glodoosie - 22-06-2014 08:44

Szybciej wydawało by się punkty gdyby było więcej aukcji. Może wypadało by zrobić przez parę miesięcy aukcje. Po nich ludzie będą mieli mniej GP i zaczną wykonywać zadania. Wtedy nie będzie potrzebne zerowanie punktów.


RE: Wyzerowanie punktów. - lolekxp - 22-06-2014 08:54

No to w sierpniu niech bedzie ten restock, wydawalem na konta premium, teraz jestem nie aktywny z 2-3 miesiace ale to nei znaczy ze nie chce tego wykorzystac jak bedzie okazja, a zerowanie punktow to strata mojego czasu, mam tez ptk za konkursy jeszcze


RE: Wyzerowanie punktów. - sauber94 - 22-06-2014 09:24

Ja od siebie jeszcze dodam, aby serwis więcej zarabiał na kontach premium wystarczy dać 2/4 nagrody dla STANDARD, 4/6 dla PREMIUM i 6/8 dla FIRE PREMIUM oczywiście trzymając się tego co jest napisane w opisie kont - chodzi mi tutaj o wartość nagród. Jeżeli w FIRE PREMIUM będą o wiele lepsze nagrody przykładowo jakiś netbook, telefon, tablet ( oczywiście jakieś markowe rzeczy ) to chętnych będzie więcej na wykupowanie FIRE PREMIUM ze względu na to, że będą chcieli wygrać lepszą nagrodę a nie jakiś laserek albo słuchawki za 2 zł.


W PREMIUM pisze, że wartość nagród to 999 PLN a nawet nigdy nie było nagrody tyle wartej.